Profity z bycia twarzą Targowicy? Nagle stać się na bilety za 800 PLN na mecz!

1
31079

Mateusz Kijowski, założyciel KOD, który ma pieniądze na wszystko, tylko nie na alimenty dla dzieci, znów korzysta z życia. Tym razem robi sobie zdjęcie podczas meczu eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa, a FC Dundalk.

Ktoś by powiedział, że przecież bilety nie są takie drogie. Okej, pod warunkiem, że nie kupujesz wejściówki na lożę Silver. Tam za bilet płacisz 800 zł! I to właśnie dostrzegli Internauci, którzy zaczęli wypominać Kijowskiemu, że pojawił się w sektorze w którym bilety są jedne z najdroższych.

Ale oprócz tego, zastanawia jeszcze sens pojawienia się na stadionie Legii to przecież fani Legii nie są zbyt przychylni Komitetowi Obrony Demokracji. Co zatem miało oznaczać pokazanie się Kijowskiego na meczu “wojskowych”?. Chęć pokazania się na medialnym wydarzeniu? Możliwe. A może jednak, przywódca KOD chciał zademonstrować swoją siłę i to, że nie boi się kibiców warszawskiej drużyny. Jeśli chodziło mu o to drugie, to na następny mecz zapraszam na “Żyletę”, niech tam spróbuje zrobić sobie fajną fotkę. ;)

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here