Protest Polonii pod siedzibą ZDF! "GOEBBELS W LONDYNIE – DOŚĆ NIEMIECKICH KŁAMSTW!" - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

Protest Polonii pod siedzibą ZDF! “GOEBBELS W LONDYNIE – DOŚĆ NIEMIECKICH KŁAMSTW!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Westminster, siedziba ZDF TV, niedziela 29 Stycznia 2017 godzina 14:00. Wywieszamy flagi i afisze, zaczyna padać, zakrywamy nagłośnienie parasolem, a ktoś dowcipkuje, że parasol banderowski lub anarchistyczny. W budynku urzędują, widać światła i osoby w oknach.

Zagaja Tomek Muskus, witając gości –Sergiusza Paplińskiego z Wyklętych, Marzennę Schejbal z AK, Krzysztofa Kwaśniewskiego z W Jedności Siła, i śpiewamy Hymn Narodowy.

Jurek Byczyński do mikrofonu i przemawia po angielsku. Krótka lekcja historii o ataku Niemiec na Polskę …Partia Hitlera NSDAP uzyskała w wyborach 45 proc. poparcia… To była niemiecka partia – nie obca, nie francuska, nie polska, ale niemiecka…historycy są zgodni, że, inaczej niż w wielu okupowanych krajach europejskich, Polacy nigdy nie poparli Niemców, utrzymując rząd na uchodźstwie i armię, która walczyła przeciwko nim. Przypomina również zasługi Polaków dla ratowania Żydów, m.in. wspominając liczne inicjatywy pomocowe, jak Rada Pomocy Żydom “Żegota”. W 1956 roku kierowana przez Alfreda Benzingera ‘Agencja 114’ rozpoczęła skoordynowaną akcję, aby odsunąć winę od przestępców kryminalnych. Przyjął on jednocześnie świadomie niejasną frazę ‘polskie obozy śmierci’, która niezgodne z faktami sugerowała, że to Polacy, a nie Niemcy, byli odpowiedzialni za masowe ludobójstwo drugiej wojny światowej.

Kasia Radziszewska do mikrofonu: przyszliśmy pod ekspozyturę tej zakłamanej, niemieckiej telewizji, aby powiedzieć wprost: istniejące w czasie drugiej wojny światowej obozy koncentracyjne były niemieckim sposobem na fizyczną eksterminację podbitych przez Niemców narodów; owocem niemieckiej myśli inżynieryjnej były wybudowane w nich komory gazowe, w których użyte do uśmiercenia milionów ludzi (gazy) produkowały niemieckie zakłady chemiczne….W 1940 roku radio BBC ostrzegało mieszkańców Londynu przed nalotami niemieckich, a nie nazistowskich lotników. To niemieccy, a nie nazistowscy żołnierze podbili i okupowali większa cześć Europy…. Dzisiaj w drugim dwudziestoleciu XXI wieku w świadomości opinii publicznej na całym świecie wśród winnych zbrodni holocaustu popełnionych na narodzie żydowskim na próżno szukać Niemców. Występują jedynie enigmatyczni i nie do końca określeni narodowościowo naziści. Jest to efekt pierwszego etapu zakrojonej na bardzo szeroka skalę akcji propagandowej. I został uzyskany metodycznym wmawianiem światu, że sprawcami byli wyłącznie naziści, a Niemcy to niemalże nazistów ofiary”.

Słuchaliśmy nagrania po niemiecku, w którym ciągle powtarzało się słowo „Deutchland”, a Jurek pytał się, jaki to język. Było to przemówienie Joseph Goebbels, czyli twórcy propagandy niemieckiej znany z cytatu że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą.

Ze stowarzyszenia Militia Regni Poloniae zabrał glos Karol Piątkowski, dokumentując eksterminację polskiej inteligencji i duchowieństwa, na którą przygotowywane były osobne bloki tak by nie mogli podtrzymywać na duchu innych więźniów, wymieniając nazwiska znanych pomordowanych przez „rasę panów”.

Z Kola Przyjaciół Radio Maryja w Londynie zabrała głos Beata Duncan Jones, oburzona kłamstwami niemieckiej telewizji ZDF wobec Polaków na całym świecie i nawołując do słuchania mediów, które mówią prawdę, polecając TV Trwam i Radio Maryja.

Mariusz Zawadzki, w imieniu Stowarzyszenia Patriotycznego Ogniwo, powiedział nam – To my Polacy byliśmy w tej wojnie najbardziej poszkodowanym narodem! To Polska poniosła największe straty osobowe, moralne i terytorialne!… Dzisiaj polityka historyczna państwa niemieckiego oraz ich publicystyki jest taka, że kilka lat temu utworzono zwrot ” naziści”, który zastąpił słowo “Niemcy” w kontekście historycznym…. To pojęcie rozmywa świadomość społeczną, a jeszcze jak nałoży się na to zwrot ” polskie obozy koncentracyjne” to faktycznie w świadomości ludzkiej rysuje się obraz, ze robili to właśnie Polacy!… Nie mylcie ofiar z ich oprawcami! To Niemcy rozpętały II wojnę światową! To Niemcy zakładali obozy koncentracyjne na terenie okupowanej Europy, w których więzili i mordowali miliony niewinnych ludzi! To Niemcy wszystko zaplanowali i realizowali w bezwzględny sposób!  Kończąc przemówienie, zachęcił wszystkich do odśpiewania razem Roty. Afisze zasłonięte tłumem zostały zdjęte i zwrócone do okien, z których patrzyli się pracownicy ZDF. Widniało tam po niemiecku „redaktorzy ZDF, Joseph Goebbels byłby z was dumny” i „Arbeit Macht Frei, czy to język nazistowski? Skandowano po angielsku ”Stop whitewashing German crimes”(Przestańcie wybielać niemieckie zbrodnie) i po polsku „To my! To my! Polacy”. Pikieta została rozwiązana.

#GERMANDEATHCAMPS

Posted by Stowarzyszenie Patriotyczne "O G N I W O" oddział Londyn on Sunday, January 29, 2017

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,476FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy