w ,

Protest Polonii pod siedzibą ZDF! “GOEBBELS W LONDYNIE – DOŚĆ NIEMIECKICH KŁAMSTW!”

Westminster, siedziba ZDF TV, niedziela 29 Stycznia 2017 godzina 14:00. Wywieszamy flagi i afisze, zaczyna padać, zakrywamy nagłośnienie parasolem, a ktoś dowcipkuje, że parasol banderowski lub anarchistyczny. W budynku urzędują, widać światła i osoby w oknach.

Zagaja Tomek Muskus, witając gości –Sergiusza Paplińskiego z Wyklętych, Marzennę Schejbal z AK, Krzysztofa Kwaśniewskiego z W Jedności Siła, i śpiewamy Hymn Narodowy.

Jurek Byczyński do mikrofonu i przemawia po angielsku. Krótka lekcja historii o ataku Niemiec na Polskę …Partia Hitlera NSDAP uzyskała w wyborach 45 proc. poparcia… To była niemiecka partia – nie obca, nie francuska, nie polska, ale niemiecka…historycy są zgodni, że, inaczej niż w wielu okupowanych krajach europejskich, Polacy nigdy nie poparli Niemców, utrzymując rząd na uchodźstwie i armię, która walczyła przeciwko nim. Przypomina również zasługi Polaków dla ratowania Żydów, m.in. wspominając liczne inicjatywy pomocowe, jak Rada Pomocy Żydom “Żegota”. W 1956 roku kierowana przez Alfreda Benzingera ‘Agencja 114’ rozpoczęła skoordynowaną akcję, aby odsunąć winę od przestępców kryminalnych. Przyjął on jednocześnie świadomie niejasną frazę ‘polskie obozy śmierci’, która niezgodne z faktami sugerowała, że to Polacy, a nie Niemcy, byli odpowiedzialni za masowe ludobójstwo drugiej wojny światowej.

Kasia Radziszewska do mikrofonu: przyszliśmy pod ekspozyturę tej zakłamanej, niemieckiej telewizji, aby powiedzieć wprost: istniejące w czasie drugiej wojny światowej obozy koncentracyjne były niemieckim sposobem na fizyczną eksterminację podbitych przez Niemców narodów; owocem niemieckiej myśli inżynieryjnej były wybudowane w nich komory gazowe, w których użyte do uśmiercenia milionów ludzi (gazy) produkowały niemieckie zakłady chemiczne….W 1940 roku radio BBC ostrzegało mieszkańców Londynu przed nalotami niemieckich, a nie nazistowskich lotników. To niemieccy, a nie nazistowscy żołnierze podbili i okupowali większa cześć Europy…. Dzisiaj w drugim dwudziestoleciu XXI wieku w świadomości opinii publicznej na całym świecie wśród winnych zbrodni holocaustu popełnionych na narodzie żydowskim na próżno szukać Niemców. Występują jedynie enigmatyczni i nie do końca określeni narodowościowo naziści. Jest to efekt pierwszego etapu zakrojonej na bardzo szeroka skalę akcji propagandowej. I został uzyskany metodycznym wmawianiem światu, że sprawcami byli wyłącznie naziści, a Niemcy to niemalże nazistów ofiary”.

Słuchaliśmy nagrania po niemiecku, w którym ciągle powtarzało się słowo „Deutchland”, a Jurek pytał się, jaki to język. Było to przemówienie Joseph Goebbels, czyli twórcy propagandy niemieckiej znany z cytatu że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą.

Ze stowarzyszenia Militia Regni Poloniae zabrał glos Karol Piątkowski, dokumentując eksterminację polskiej inteligencji i duchowieństwa, na którą przygotowywane były osobne bloki tak by nie mogli podtrzymywać na duchu innych więźniów, wymieniając nazwiska znanych pomordowanych przez „rasę panów”.

Z Kola Przyjaciół Radio Maryja w Londynie zabrała głos Beata Duncan Jones, oburzona kłamstwami niemieckiej telewizji ZDF wobec Polaków na całym świecie i nawołując do słuchania mediów, które mówią prawdę, polecając TV Trwam i Radio Maryja.

Mariusz Zawadzki, w imieniu Stowarzyszenia Patriotycznego Ogniwo, powiedział nam – To my Polacy byliśmy w tej wojnie najbardziej poszkodowanym narodem! To Polska poniosła największe straty osobowe, moralne i terytorialne!… Dzisiaj polityka historyczna państwa niemieckiego oraz ich publicystyki jest taka, że kilka lat temu utworzono zwrot ” naziści”, który zastąpił słowo “Niemcy” w kontekście historycznym…. To pojęcie rozmywa świadomość społeczną, a jeszcze jak nałoży się na to zwrot ” polskie obozy koncentracyjne” to faktycznie w świadomości ludzkiej rysuje się obraz, ze robili to właśnie Polacy!… Nie mylcie ofiar z ich oprawcami! To Niemcy rozpętały II wojnę światową! To Niemcy zakładali obozy koncentracyjne na terenie okupowanej Europy, w których więzili i mordowali miliony niewinnych ludzi! To Niemcy wszystko zaplanowali i realizowali w bezwzględny sposób!  Kończąc przemówienie, zachęcił wszystkich do odśpiewania razem Roty. Afisze zasłonięte tłumem zostały zdjęte i zwrócone do okien, z których patrzyli się pracownicy ZDF. Widniało tam po niemiecku „redaktorzy ZDF, Joseph Goebbels byłby z was dumny” i „Arbeit Macht Frei, czy to język nazistowski? Skandowano po angielsku ”Stop whitewashing German crimes”(Przestańcie wybielać niemieckie zbrodnie) i po polsku „To my! To my! Polacy”. Pikieta została rozwiązana.

#GERMANDEATHCAMPS

Opublikowany przez Stowarzyszenie Patriotyczne "O G N I W O" oddział Londyn Niedziela, 29 stycznia 2017

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Belgia: skutki imigracji – 1200 żołnierzy pilnuje bezpieczeństwa. Kraj zagrożony atakami terrorystycznymi!

JKM: Amerykanie popierają dekret Trumpa o niewpuszczaniu islamskich imigrantów do USA!