Przeszedłbyś na islam gdyby ISIS zawładnęło Twoim miastem? - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Przeszedłbyś na islam gdyby ISIS zawładnęło Twoim miastem?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Polacy są jednym z najbardziej honorowych narodów Europy, przez wieki zażarcie walczyli i ginęli w obronie polskości i wiary katolickiej. Jestem zatem spokojny, że nawet jeśli dotrze do nas “islamska fala” w postaci najeźdźców z Bliskiego Wschodu i Afryki, to będziemy potrafili stawić im odpowiedni opór. 

Niestety, większość państw europejskich, w ciągu dwóch, maksymalnie trzech pokoleń legnie pod naporem muzułmańskim. Opinię taką wyrobiłem sobie oglądając niemieckie manifestacje proimigranckie czy zachowanie Szwedek, które nie chcą przyznawać się, że zostały zgwałcone aby nie zostać nazwane “rasistkami”. Utwierdza mnie w tym przekonaniu mały eksperyment, który przeprowadziła włoska nauczycielka.

Nauczycielka przeprowadziła specjalną lekcję dla trzynastolatków poświęconą państwu islamskiemu (ISIS). Pod koniec projektu zapytała 25 uczniów co by zrobili gdyby państwo islamskie przejęło władzę w ich mieście. Praktycznie wszyscy, poza dwójką, stwierdzili, że przeszliby na islam.

Kobiety mordujące siebie i dzieci przed dostaniem się w islamską niewolę... co z tego zostało?
Kobiety mordujące siebie i dzieci przed dostaniem się w islamską niewolę… co z tego zostało?

Wynik tego małego eksperymentu jest tragiczny, pokazuje skutki liberalnej edukacji połączonej z brakiem odpowiedniego informowania o bestialstwach jakich dopuszczają się islamiści z ISIS. Dzisiejsze europejskie media zatajają podstawowe fakty dotyczące wydarzeń związanych z islamskimi imigrantami. Nie podają informacji o gwałtach, przestępstwach a jeśli już o tym wspominają to nie informują jakiej narodowości/pochodzenia byli sprawcy.

Uważam, że powinno się pokazywać suche fakty dotyczące np. tego co wyprawiają dżihadyści; obcinanie głów, mordowanie dzieci, kamieniowanie kobiet, publiczne rozstrzeliwania, bezpowrotne niszczenie zabytków. Z tego wszystkiego nagrania wrzucane są do sieci, powinny być pokazywane w telewizji aby uświadamiać ludzi czym w rzeczywistości jest islam.  W dawnej Europie krążyły legendy o tym co islamiści wyprawiają z pojmanymi w niewolę, po przegranych bitach, ludzie woleli popełnić samobójstwo niż być pojmanym przez muzułmanów.

A Ty drogi czytelniku, zaryzykowałbyś swoje życie gdybyś musiał bronić naszej ojczyzny przez islamską agresją? Kiedy my siedzimy wygodnie w fotelach, popijając browara bądź kawę, przed takimi dylematami stają dzisiaj Kurdowie i Jazydzi okrutnie mordowali przez państwo islamskie. W internecie można znaleźć dziesiątki wywiadów z Jazydkami, które wyrwały się z islamskiego piekła, z seksualnej niewoli. Takie relacje również powinny być nagłaśniane w mediach…

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,509FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy