w ,

„Przez 3 miesiące ukrywano atak na Polkę”. Brytyjska policja ujawnia nagranie [WIDEO]

„34-letniej Polce złamano nos i kość policzkową”, „dopiero wczoraj policja ujawniła nagranie sprzed trzech miesięcy” – zaalarmowali nas widzowie, wysyłając maile i link do nagrania z monitoringu. Na materiale widać walkę mężczyzn i chwiejącą się kobietę, trzymającą się za twarz.

Do zdarzenia doszło w angielskim Coventry, w okolicach Coventry SkyDome Arena. Grupa trzech mężczyzn o ciemnej karnacji miała rzucać w kierunku białej pary rasistowskie wyzwiska. Według oświadczenia rzecznika policji z West Midlands Police, gdy kobieta zareagowała, doszło do konfrontacji.

Polce złamano nos i kość policzkową. Doszło również do walki między mężczyznami i partnerem 34–latki.

Choć zdarzenie miało miejsce 11. grudnia 2016 roku, dopiero teraz policja ujawniła nagranie i zaapelowała do mieszkańców, by pomogli w identyfikacji sprawców.

Jak podaje BBC News, jeden z napastników widocznych na nagraniu sam zgłosił się na policję.

„Policja nie podała szczegółów. Wiadomo tylko, że mężczyzna ma ok. 20 lat. Napastnik został przesłuchany i aresztowany. Teraz czeka na decyzję prokuratora w areszcie. Dziś ma usłyszeć zarzut ciężkiego pobicia na tle rasistowskim” – relacjonuje internauta, który zaalarmował nas o wydarzeniu.

Policja udostępniła nagranie i zaapelowała o pomoc w identyfikacji sprawców (fot. yt/Brytol)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Warszawa: wznowiono prace Polsko-Rosyjskiej Grupy ds. Trudnych. Rosja odmawia współpracy!

Nawet zespół Behemoth jest beneficjentem polityki Platformy Obywatelskiej!