„Przez 3 miesiące ukrywano atak na Polkę”. Brytyjska policja ujawnia nagranie [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

„Przez 3 miesiące ukrywano atak na Polkę”. Brytyjska policja ujawnia nagranie [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

„34-letniej Polce złamano nos i kość policzkową”, „dopiero wczoraj policja ujawniła nagranie sprzed trzech miesięcy” – zaalarmowali nas widzowie, wysyłając maile i link do nagrania z monitoringu. Na materiale widać walkę mężczyzn i chwiejącą się kobietę, trzymającą się za twarz.

Do zdarzenia doszło w angielskim Coventry, w okolicach Coventry SkyDome Arena. Grupa trzech mężczyzn o ciemnej karnacji miała rzucać w kierunku białej pary rasistowskie wyzwiska. Według oświadczenia rzecznika policji z West Midlands Police, gdy kobieta zareagowała, doszło do konfrontacji.

Polce złamano nos i kość policzkową. Doszło również do walki między mężczyznami i partnerem 34–latki.

Choć zdarzenie miało miejsce 11. grudnia 2016 roku, dopiero teraz policja ujawniła nagranie i zaapelowała do mieszkańców, by pomogli w identyfikacji sprawców.

Jak podaje BBC News, jeden z napastników widocznych na nagraniu sam zgłosił się na policję.

„Policja nie podała szczegółów. Wiadomo tylko, że mężczyzna ma ok. 20 lat. Napastnik został przesłuchany i aresztowany. Teraz czeka na decyzję prokuratora w areszcie. Dziś ma usłyszeć zarzut ciężkiego pobicia na tle rasistowskim” – relacjonuje internauta, który zaalarmował nas o wydarzeniu.

Policja udostępniła nagranie i zaapelowała o pomoc w identyfikacji sprawców (fot. yt/Brytol)

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy