Przez nich upada zjednoczona Europa! Teraz wzywają UK do jak najszybszego opuszczenia UE! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Przez nich upada zjednoczona Europa! Teraz wzywają UK do jak najszybszego opuszczenia UE!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przywódcy Unii Europejskiej we wspólnym oświadczeniu wezwali władze Wielkiej Brytanii, by doprowadziły one do wyjścia z UE najszybciej, jak to możliwe. Podpisali je: przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker, szef Rady Europejskiej Donald Tusk, szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz oraz premier Holandii Mark Rutte.

– “Oczekujemy, że rząd Zjednoczonego Królestwa zacznie realizować decyzje narodu brytyjskiego jak najszybciej, bez względu na to, jak bardzo bolesny będzie to proces. Każda zwłoka jedynie niepotrzebnie przedłuży niepewność (…) Jesteśmy gotowi bez zwłoki rozpocząć z Wielką Brytanią negocjacje w sprawie terminu i warunków opuszczenia przez nią Unii Europejskiej”.

ZOBACZ: Szwajcaria wycofała wniosek o akcesję do UE. Oto efekt kierowania Unią przez Tusków, Schulzów i innych Junckerów

Autorzy oświadczenia zapewnili, że dopóki ten proces nie zakończy się, Wielka Brytania będzie pełnowartościowym członkiem UE.

– “Zgodnie z traktatami, które Zjednoczone Królestwo ratyfikowało prawo UE nadal ma zastosowanie w całości, do i w Wielkiej Brytanii aż do czasu, aż ta nie będzie już członkiem UE”

Za: dzienniknarodowy.pl

SlimakUE

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy