Orban Kaczyński za: http://www.wsieci.pl/
Orban Kaczyński za: http://www.wsieci.pl/
w

Przyjaciela poznaje się w biedzie! Orban: „Węgry nigdy nie poprą unijnych sankcji przeciwko Polsce!”

W najbliższą środę na forum UE odbędzie się sprokurowana przez PO-Petrusów i polityków z Niemiec debata na temat „sytuacji w Polsce”. Część eurokratów jest zdania, iż Polskę – za to, że rząd PiS wziął się za rozbrojenie układu okrągłego stołu – trzeba ukarać unijnymi sankcjami. Aby tak się stało wszystkie państwa UE muszą być jednomyślne. Tymczasem już teraz wyłamał się premier Węgier Viktor Orban. Stwierdził on, że „Węgry nigdy nie poprą unijnych sankcji przeciwko Polsce!”

Premier Węgier Viktor Orban, na antenie węgierskiego radia publicznego wyraził się w sposób jednoznaczny: – „Unia Europejska nie powinna myśleć o wprowadzaniu jakichkolwiek sankcji przeciwko Polsce, bo to wymagałoby pełnej jednomyślności, a Węgry nigdy nie poprą żadnych sankcji przeciwko Polsce!”. Przypomnijmy, że 13 stycznia odbędzie się w Brukseli debata na temat stanu demokracji w Polsce. Debatę tą sprokurowało środowisko PO-Petrusów oraz niemieckich polityków obawiających się o interesy niemieckich hipermarketów i banków w Polsce.

Zakładam, że w ewentualnym sporze Bruksela-Warszawa będziemy mogli liczyć nie tylko na Węgrów. Prawdopodobnie pozostałe państwa wchodzące w skład Grupy Wyszehradzkiej oraz Wielka Brytania będą przeciwne jakimkolwiek sankcjom UE.

Polak Węgier, dwa bratanki! Pierwsze czytanie po węgiersku. Przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej, najświętszym miejscu dla Polaków.

100 tysięcy osób skandujących: POLAK WĘGIER – DWA BRATANKI!

Węgier na Marszu Niepodległości: „Obrońmy Polskę i Węgry! Obrońmy całą Europę!”

Polak Węgier dwa bratanki! Nowy Sojusz w UE!

Polub nasz FanPage: https://www.facebook.com/JestemPolakiemX/?fref=ts - Udostępnij film!Powstaje na naszych oczach sojusz między Polską a Węgrami. Dotąd Viktor Orban samotnie walczył z unijną, kontrolowaną przez Niemców, biurokratyczna hydrą. Był notorycznie zdradzany przez rząd naszego kraju. Nawet pod sam koniec kadencji Ewy Kopacz pomimo, iż pierwotnie poparła Czechy, Słowację i Węgry w powiedzeniu "nie" Berlinowi w sprawie narzucenia nam kwot imigrantów, w ostatniej chwili wycofała się. Szczęście, że Orban jest wytrawnym mężem stanu, który pragmatycznie patrzy na politykę i ten czas słabości Polski puścił już w niepamięć. Teraz państwa Środkowej Europy, razem mają szansę dać odpór popadającemu w coraz większe szaleństwo Berlinowi.

Posted by Jestem Polakiem on 8 stycznia 2016

Artykuł za: niewygodne.info.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Apel do duchownych! Grzmijcie, że Polska jest Polską! Wstańcie i zacznijcie bronić naszego kraju!

Facebook Ocenzurowany

Podwójne standardy Facebooka. Krytyka islamu – NIE, obrażanie katolików – TAK