Przypominamy! Baronowie PO i TW Bolek na przeciąganiu samolotu OLT (Amber Gold)! Wideo! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Przypominamy! Baronowie PO i TW Bolek na przeciąganiu samolotu OLT (Amber Gold)! Wideo!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

To były czasy! Grudzień 2011 rok, PO chwile wcześniej wygrywa drugi raz z rzędu wybory parlamentarne, zadłużanie kraju oraz wyprzedaż majątku narodowego idą w doskonałym tempie, a firmy takie jak Amber Gold mogą działać bez przeszkód. Przy okazji i Józef Bąk dostaje na boku swoją dolę, i kasa na film o Wałęsie się znajduje. W podziękowaniu baronowie PO z Pomorza postanowili zrobić szopkę z ciągnięciem samolotu Marcina P. po pasie startowym, a wszystkim dyrygował nie kto inny jak sam TW Bolek. To były czasy…

Przypomnijmy – wczoraj rozpoczął się proces Marcina P., oskarżonego o gigantyczne przewały i oszustwa na kilkaset milionów złotych w związku z działalnością swojej firmy (Amber Gold). Swoją drogą to dziwne, że potrzeba było aż 3,5 roku na to, aby rozpocząć proces w sądzie. No ale pomijając ten drobny szczegół, za każdym razem kiedy w mediach powraca sprawa Marcina P., to automatycznie przypomina mi się obrazek Adamowicza, Struka i innych pomorskich baronów Platformy Obywatelskiej, którzy w grudniu 2011 roku postanowili przeciągnąć po pasie startowym lotniska im. L. Walesy samolot OLT Express. Wszystkiemu dowodził nie kto inny, jak sam Wałęsa. Zaiste, po upływie tych kilku lat – kiedy okazało się, że biznesy Marcina P. to przekręty, skompromitowana aferami PO musiała oddać władzę, a Wałęsa okazał się być Bolkiem – oglądając film nagrany pewnego grudniowego poranka na płycie lotniska w Gdańsku można nieźle się ubawić:

Za: niewygodne.info.pl

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz użył przemocy fizycznej w stosunku do działaczki Młodzieży Wszechpolskiej. DAMSKI BOKSER!

I przy okazji przypominam o świetnym przemówieniu prezydenta (wówczas posła) Andrzeja Dudy:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,232FaniLubię
17,867ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy