PRZYPOMINAMY, jak wyglądały wolne media za rządów PO

3
68651

Posłom PO i Nowoczesnej przypominam o tym jak zachowywali się funkcjonariusze ABW za rządów Donalda Tuska. Atak na siedzibę Wprost miał miejsce po opublikowaniu przez Piotra Nisztora, aktualnie publicystę Telewizji Republika, stenogramów tzw. afery podsłuchowej. 

Przypominam również, że w 2014 roku w Polsce założonych było 2,35 mln podsłuchów! Według danych z 2010 roku w Polsce na tysiąc obywateli zakładało się ok. 27,5 podsłuchu, w Wielkiej Brytanii, która ma autentyczny problem z terroryzmem to jest 8 na tysiąc,a w Niemczech 0,2 na tysiąc.

Przypominam również jak traktowani byli dziennikarze, internauci i kibice krytykujący rządy Donalda Tuska. Rząd PO nie ugiął się jednak przed największą petycją w dziejach Polski. Na cyfrowym multipleksie znajdą się więc stacje telewizyjne ad hoc klecone przez firmy – krzaki oraz kanały zajmujące się wyłącznie emisją reklam i quasi­pornograficznych teledysków. Prawa tego przez bardzo długo czas nie uzyskała jedyna telewizja katolicka. Powód dla wszystkich jest czytelny – TV Trwam ma zespół dziennikarski niezależny od władz.

Pamiętacie jak uzbrojeni funkcjonariusze ABW weszli o 6 rano do mieszkania właściciela satyrycznej strony AntyKomor.pl i zarekwirowali mu komputer pod zarzutem obrazy prezydenta? Czy to nie było państwo policyjne? Czy dzisiaj gwiazdka KOD-u, Klaudia Jachira jest ścigana za obrazę katolików?

Za: niezalezna.pl, telewizjarepublika.pl, wpolityce.pl

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

  1. […] Wybryków godnych gimnazjalnej swołoczy z domu poprawczego nie było końca. Posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej nie tylko okupowali mównicę sejmową (kłócąc się przy tym kto ma stać pierwszy aby lepiej go było widać w mediach) ale również latali po sejmie drąc mordy: „Wolne Media!” – tym którzy zapomnieli jak działały media za ich rządów, PRZYPOMINAMY, jak wyglądały wolne media za rządów PO […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here