PRZYPOMINAMY, jak wyglądały wolne media za rządów PO - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

PRZYPOMINAMY, jak wyglądały wolne media za rządów PO

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Posłom PO i Nowoczesnej przypominam o tym jak zachowywali się funkcjonariusze ABW za rządów Donalda Tuska. Atak na siedzibę Wprost miał miejsce po opublikowaniu przez Piotra Nisztora, aktualnie publicystę Telewizji Republika, stenogramów tzw. afery podsłuchowej. 

Przypominam również, że w 2014 roku w Polsce założonych było 2,35 mln podsłuchów! Według danych z 2010 roku w Polsce na tysiąc obywateli zakładało się ok. 27,5 podsłuchu, w Wielkiej Brytanii, która ma autentyczny problem z terroryzmem to jest 8 na tysiąc,a w Niemczech 0,2 na tysiąc.

Przypominam również jak traktowani byli dziennikarze, internauci i kibice krytykujący rządy Donalda Tuska. Rząd PO nie ugiął się jednak przed największą petycją w dziejach Polski. Na cyfrowym multipleksie znajdą się więc stacje telewizyjne ad hoc klecone przez firmy – krzaki oraz kanały zajmujące się wyłącznie emisją reklam i quasi­pornograficznych teledysków. Prawa tego przez bardzo długo czas nie uzyskała jedyna telewizja katolicka. Powód dla wszystkich jest czytelny – TV Trwam ma zespół dziennikarski niezależny od władz.

Pamiętacie jak uzbrojeni funkcjonariusze ABW weszli o 6 rano do mieszkania właściciela satyrycznej strony AntyKomor.pl i zarekwirowali mu komputer pod zarzutem obrazy prezydenta? Czy to nie było państwo policyjne? Czy dzisiaj gwiazdka KOD-u, Klaudia Jachira jest ścigana za obrazę katolików?

Za: niezalezna.pl, telewizjarepublika.pl, wpolityce.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,835FaniLubię
18,079ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy