RAPORT ONZ: 70% IMIGRANTÓW NIE JEST UCHODŹCAMI

0
18994

Według raportu Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców 7 na 10 uchodźców, którzy dotarli z Libii do Europy przez Morze Śródziemne jest imigrantami ekonomicznymi.

W tym roku do Włoch przybyło 84 tys. imigrantów z czego niecałe 25 tys. było osobami, które uciekały przed zagrożeniami w swoim kraju. Cała reszta imigrantów to mieszkańcy Afryki i krajów arabskich, którzy wyruszyli w podróż w poszukiwaniu dogodniejszych warunków bytowania.

Problem: brak jakiegokolwiek wykształcenia

Jak donosi Niemiecka Federalna Agencja Zatrudnienia ponad 80% imigrantów składających wniosek o azyl w Niemczech nie ma żadnych kwalifikacji zawodowych. W moim przekonaniu od razu wniosek taki powinien zostać odrzucony a imigrant odesłany do swojego kraju (na jego koszt). Tak działają władze australijskie: „Możesz być Australijczykiem albo muzułmaninem!” Australia – ostoja chrześcijańskiego świata

“Junge Freiheit”, niemiecki tygodnik zauważa, że jedynie 8% imigrantów posiada wykształcenie na poziomie szkoły średniej. Federalna Służba zatrudnienia sporządziła już raport “Uchodźcy w Niemczech: Branie odpowiedzialności – określanie szans”. Jej urzędnicy szacują, że to nie koniec potoku nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki oraz że liczba ta może jeszcze przed końcem roku osiągnąć nawet 1,5 miliona osób. Według Służby najmniej 400 tys. z nich stanie się beneficjantami świadczeń socjalnych.

W krajach takich jak Francja, Szwecja czy Norwegia odsetek bezrobotnych wśród osób pochodzących z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki sięga aż 40-50%!

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here