Redaktor Karnowski obnaża bliskie związki Zbigniewa Stonogi z redaktorem Gazety Wyborczej [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Redaktor Karnowski obnaża bliskie związki Zbigniewa Stonogi z redaktorem Gazety Wyborczej [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dziennikarz „GW” Wojciech Czuchnowski postanowił na Twitterze wesprzeć Zbigniewa Stonogę. Zachęca do zrzutki na kaucję dla Stonogi, by ten mógł opuścić areszt. Na tym tle doszło do pewnego sporu dziennikarzy „GW” – Paweł Wroński nie zgodził się ze stanowiskiem Czuchnowskiego. O tym i o tym kim jest sam Stonoga, w materiale wideo red. Michała Karnowskiego:

Wyborcza nie ma żadnych zahamowań. Z każdego, kto uderza w PiS zrobią bohatera. W tym przypadku przegięli, red. Czuchnowski zachowuje się jak gówniarz wpłacający na patostreamy na YouTube.

Opublikowany przez Prawicowy Internet Wtorek, 12 maja 2020

Wpis Czuchnowskiego:

Co Stonoga jeszcze niedawno mówił o “Gazecie Wyborczej”?

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy