Robert Winnicki nie straci mandatu poselskiego! Media zrobiły nagonkę! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 29 maja, 2020

Robert Winnicki nie straci mandatu poselskiego! Media zrobiły nagonkę!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wielkie portale internetowe atakowały trzy dni temu nagłówkami: “Robert Winnicki straci mandat poselski?” – TV Republika, “Sąd skazał Roberta Winnickiego. Poseł Kukiz’15 straci mandat?” – Onet, “Robert Winnicki z Kukiz’15 skazany na grzywnę. Ale może stracić też mandat” – dziennik.pl

Asem na studiach prawniczych może nie byłem ale taka informacja nawet w absolwencie liceum powinna budzić jawny niepokój i pytania; co z immunitetem parlamentarnym? jak to? stracić mandat poselski za karę grzywny? przez osiem Platforma i PSL rozgrabiły Polskę i nikt nie stracił mandatu a poseł Ruchu Narodowego musi go oddać już po trzech miesiącach?

Sprawa dotyczy wydarzeń z 2014 r., kiedy w trakcie antyrządowej manifestacji Ruchu Narodowego w Warszawie, Winnicki zachęcał, by tłum zebranych ludzi ruszył w stronę policji chroniącej budynek parlamentu i wdarł się do środka. Zgodnie z wyrokiem sądu Winnicki ma zapłacić grzywnę w wysokości 2,250 złotych.

Manifestacje zorganizowane były w związku z aferą taśmową, po której nie tylko powinno się wejść do Sejmu ale również powinno się wywieźć na taczkach jej wszystkich “bohaterów”. W Polsce policja i sądy bronią kryminalistów a skazują patriotów. W tym aspekcie nic się nie zmieniło od 1944 roku. Być może dlatego, że nadal na sędziowskich i prokuratorskich stanowiskach zasiadają dzieci i wnuczęta komunistów. Tak samo jest w Policji, tajemnicą poliszynela jest kto ma ułatwioną drogę awansu w służbach mundurowych.

W sprawie rzekomej “utraty mandatu poselskiego” wypowiedzieli się Robert Winnicki i Artur Zawisza:

Afera taśmowa – kogo skazują sądy?Bolek Bolkiem a tymczasem zapadły wyroki w sprawie afery taśmowej. Konkretnie -…

Posted by Robert Winnicki on 22 luty 2016

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,187FaniLubię
17,880ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy