Michnik-Islam
w

Rok 2030: muzułmański tłum dewastuje pomnik Adama Michnika na żydowskim cmentarzu

Drodzy Państwo – czy chcecie aby tak właśnie wyglądały pierwsze strony gazet za 15 lat?

„8 sierpnia 2015, grupa około pięćdziesięciu nieznanych sprawców posługujących się językiem arabskim zdewastowała cmentarz żydowski na warszawskich Powązkach. Wśród zniszczonych wielowiekowych pomników, świadczących o dawnej koegzystencji narodu żydowskiego i polskiego, znalazł się pomnik zmarłego przed trzema laty na emigracji w Moskwie redaktora Adama Michnika. Przed 15 laty Adam Michnik był głównym zwolennikiem przyjęcia przez Polskę pierwszej fali imigrantów z Bliskiego Wschodu, dzisiaj sam stał się ofiarą ataku na tle religijnym, jakich coraz więcej w Polsce. Michnik leżał w grobie wraz z bratem, Stefanem, komunistycznym oprawcą, który ze względu na swoje pochodzenie musiał w 2020 roku uciekać z ogarniętej wojną religijną Szwecji.”

Mam nadzieję, że taki scenariusz się nie sprawdzi, że Polska nie stanie się kolejnym przyczółkiem radykalnego islamu ale to właśnie dlatego dzisiaj musimy się jasno postawić, także wychodząc na ulice i jasno opowiadając się: „NIE CHCEMY ISLAMSKICH IMIGRANTÓW W POLSCE!”. Nie względu na ksenofobię, nie ze względu na rasizm ale ze względu na to, że mamy własną kulturę, której będziemy bronić za wszelką cenę. A jak doskonale wiemy imigranci z krajów arabskich nie zamierzają jej szanować, co możemy obserwować w Danii, Szwecji czy w Niemczech. Nie chcemy również bać się o nasze dzieci, nie chcemy bać się wychodzić w nocy na ulice i nie chcemy bać się zamachów terrorystycznych. Nie chcemy w Polsce islamu, ponieważ uważamy, że jest to religia wroga i ekspansywna.

Dzisiaj „Gazeta Wyborcza”, zwana również „Gwiazdą Śmierci” kolejny raz udowodniła, że Polacy, którym zależy na ojczyźnie nie powinni jej używać nawet jako rozpałki do grilla. Redaktorzy tej „gazety” zwrócili się do prokuratury o ściganie z urzędu wszelkich treści „antyimigranckich”. Jak możecie się domyślić taka postawa może być szeroko wykorzystywana przez prokuraturę do ścigania osób, których poglądy odbiegają od usłużnej linii rządu Ewy Kopacz (Donalda Tuska) i które sprzeczne są z tym co Unia Europejska chce nam wrzucić na nasze podwórko.
Miej internauto świadomość, że jeśli piszesz w komentarzu swoje zdanie, jeśli nie zgadzasz się na pacyfikowanie Polski islamem, to panowie w mundurach mogą zapukać do Twoich drzwi, bądź w skrzynce na listy spodziewaj się wezwania na policję/do sądu. Kolejny raz michnikowska gazeta chce cenzurować Internet i narzucać Polakom swoje poglądy… nawet zablokowali możliwość umieszczania komentarzy pod wpisami na temat imigrantów na swojej stronie internetowej:

„Z powodu wyjątkowo agresywnych treści propagujących przemoc, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej i wyznaniowej zamykamy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach”.

https://www.youtube.com/watch?v=GK78jb_5yi85 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

O politycznej poprawności względem Islamu

Polish Power: 8% – Max Kolonko Mówi Jak Jest