Rok 2030: muzułmański tłum dewastuje pomnik Adama Michnika na żydowskim cmentarzu

5
1534

Drodzy Państwo – czy chcecie aby tak właśnie wyglądały pierwsze strony gazet za 15 lat?

“8 sierpnia 2015, grupa około pięćdziesięciu nieznanych sprawców posługujących się językiem arabskim zdewastowała cmentarz żydowski na warszawskich Powązkach. Wśród zniszczonych wielowiekowych pomników, świadczących o dawnej koegzystencji narodu żydowskiego i polskiego, znalazł się pomnik zmarłego przed trzema laty na emigracji w Moskwie redaktora Adama Michnika. Przed 15 laty Adam Michnik był głównym zwolennikiem przyjęcia przez Polskę pierwszej fali imigrantów z Bliskiego Wschodu, dzisiaj sam stał się ofiarą ataku na tle religijnym, jakich coraz więcej w Polsce. Michnik leżał w grobie wraz z bratem, Stefanem, komunistycznym oprawcą, który ze względu na swoje pochodzenie musiał w 2020 roku uciekać z ogarniętej wojną religijną Szwecji.”

Mam nadzieję, że taki scenariusz się nie sprawdzi, że Polska nie stanie się kolejnym przyczółkiem radykalnego islamu ale to właśnie dlatego dzisiaj musimy się jasno postawić, także wychodząc na ulice i jasno opowiadając się: “NIE CHCEMY ISLAMSKICH IMIGRANTÓW W POLSCE!”. Nie względu na ksenofobię, nie ze względu na rasizm ale ze względu na to, że mamy własną kulturę, której będziemy bronić za wszelką cenę. A jak doskonale wiemy imigranci z krajów arabskich nie zamierzają jej szanować, co możemy obserwować w Danii, Szwecji czy w Niemczech. Nie chcemy również bać się o nasze dzieci, nie chcemy bać się wychodzić w nocy na ulice i nie chcemy bać się zamachów terrorystycznych. Nie chcemy w Polsce islamu, ponieważ uważamy, że jest to religia wroga i ekspansywna.

Dzisiaj “Gazeta Wyborcza”, zwana również “Gwiazdą Śmierci” kolejny raz udowodniła, że Polacy, którym zależy na ojczyźnie nie powinni jej używać nawet jako rozpałki do grilla. Redaktorzy tej “gazety” zwrócili się do prokuratury o ściganie z urzędu wszelkich treści “antyimigranckich”. Jak możecie się domyślić taka postawa może być szeroko wykorzystywana przez prokuraturę do ścigania osób, których poglądy odbiegają od usłużnej linii rządu Ewy Kopacz (Donalda Tuska) i które sprzeczne są z tym co Unia Europejska chce nam wrzucić na nasze podwórko.
Miej internauto świadomość, że jeśli piszesz w komentarzu swoje zdanie, jeśli nie zgadzasz się na pacyfikowanie Polski islamem, to panowie w mundurach mogą zapukać do Twoich drzwi, bądź w skrzynce na listy spodziewaj się wezwania na policję/do sądu. Kolejny raz michnikowska gazeta chce cenzurować Internet i narzucać Polakom swoje poglądy… nawet zablokowali możliwość umieszczania komentarzy pod wpisami na temat imigrantów na swojej stronie internetowej:

“Z powodu wyjątkowo agresywnych treści propagujących przemoc, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej i wyznaniowej zamykamy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach”.


Komentarze:

komentarzy

5 KOMENTARZE

  1. A tak na marginesie sprawy przyjęcia uchodźców. Czy nikt się nie zastanawiał jakie to będzie miało skutki geopolityczne? Zakładając nawet, że wszyscy imigranci byli prześladowani i obawiali się o swoje życie, czy nikomu nie przyszło do głowy, że tereny z których uciekli będą teraz “czyste” etnicznie i wyznaniowo, ponieważ pozostaną tam TYLKO radykalni muzułmanie, zwolennicy tzw. Państwa Islamskiego. Sytuacja tylko wzmocni tamte ugrupowania, długotrwale blokując możliwość odwrócenia tego co nastąpiło. Wszelka próba militarnego przywrócenia porządku przez koalicję antyislamskich wojsk może być potraktowana jako wypowiedzenie wojny. A tymczasem Europa dobrowolnie przyjmuje pod swój dach rzesze muzułmanów i okołomuzułmanów rozwadniając swój potencjał, swoją jedność, zwiększając ryzyko wewnętrznych ataków i rozbicia wspólnoty oraz dobrowolnie się osłabia. PS. proszę o swobodne kolportowanie tych argumentów i ewentualną dyskusję nad nimi.

  2. @Sabina Jakszta, Niemcy niosąc brzemię holocaustu, boją się cokolwiek konstruktywnego przeciwko masowej islamskiej imigracji zrobić, bo wrócą argumenty, w których będzie się ich posądzać o rasizm i faszyzm. Skoro nawet oni w tej sprawie trzymani są “pod butem” to musi to być znacznie poważniejsza sprawa, a zalecenia realizacji tego scenariusza zapewne płyną z zewnątrz. Obym się mylił, ale podejrzewam, że jest to celowe działanie. Nikt kompletnie instynktu samozachowawczego nie zatraca ot tak.

  3. Drogi Dariusz, masz zupelna racje , nie moge uwierzyc, zeMichnik cos takiego wymysla przeciez to Zyd, a muzulmnanie zydow nienawidza?
    Jesli mozesz odpisz na e-maila.
    To co robisz na tej stronie jest po prostu wspaniale. Tak jak ty uwazam ,ze musimy sie bronic dopoko nie jest zapozno. Bo w Niemczech boja sie po prostu rozruchow islamskich sa zastraszeni, albo wstydza sie przyznac do bledow. Uwazam, ze powino sie demonstracje organizowac w duzych miastach ,tak jak to robi pegida, ale tez duzo informowac o islamie. Mysle ,ze wiekszosc nie ma pojeci aco ich czeka.

    • Cała Polska idzie na manifestacje w ciągu najbliższych dni… Jeśli 10% tych osób, które na Facebooku potwierdziły swoją obecność… rzeczywiście przyjdą to będą to jedne z największych manifestacji od czasów ACTA. W Szczecinie, już w najbliższą sobotę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here