w

Romanowski o KE: Próba dogadywania się z bandytami nie ma sensu [WIDEO]

Fot. YouTube

Gościem Porannej Rozmowy w Telewizji wPolsce był Marcin Romanowski. Podczas nagrania dyskutowano o tym, czy Komisja Europejska po raz kolejny zatrzyma reformę sądownictwa w Polsce. Polityk Solidarnej Polski ocenił ataki instytucji europejskich na nasz kraj jako brutalną i bezczelną politykę realizowaną przez bandytów, z którymi nie ma możliwości się dogadać w uczciwy sposób. Dodał również, że to nie pora na kompromisy, a konieczne jest użycie argumentu siły.

– Myślę, że wszyscy już sobie zdajemy sprawę, że ataki ze strony KE, czy w ogóle instytucji europejskich nie mają nic wspólnego z praworządnością i prawem. To jest brutalna, bezczelna polityka i oczywiście tego typu działań można się spodziewać. – powiedział Romanowski.

– Polityka łagodności, polityka dogadywania się z bandytami po prostu nie ma sensu. To są niewiarygodni partnerzy, z niewiarygodnymi partnerami nie można rozmawiać jak z uczciwymi ludźmi, tylko trzeba stosować niestety argument siły. Tego typu postawa teraz będzie właściwa dla polskiego rządu, bo ta dotychczasowa – kompromisów i uległości – do niczego nie doprowadziła. – zakończył polityk Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Poseł Lewicy: Niemcy powinni domagać się od Polski reparacji wojennych

Zełenski do Polaków: Tylko razem możemy skutecznie obronić wolność i suwerenność [WIDEO]