w

Rosja: imam skazany na trzy lata za posiadanie ładunków wybuchowych w meczecie!

Biełgorod, Rosja: we wtorek sąd okręgowy Oktyabrsky Biełgorod skazał imama Ismailov Faizullaha, który został uznany za winnego nielegalnego posiadania broni i materiałów wybuchowych.

Zgodnie z decyzją rosyjskiego wymiaru sprawiedliwości, Ismailov będzie uwięziony przez trzy lata. Karę pozbawienia wolności odbędzie w kolonii poprawczej. Znając historię rosyjskich łagrów, mogę przypuszczać, że jest to adekwatna kara do popełnionego czynu. Rosja nie patyczkuje się z wyznawcami Allaha, kiedy w Belgii i Francji nie przesłuchuje się terrorystów ze względu na to, że są zmęczeni, w Rosji metody przesłuchań pozostały niezmienne od dziesięcioleci i nikt nie przejmuje się „prawami człowieka” potencjalnego zamachowca.

Zobacz: Papież Franciszek: islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

Obrońca imama powiedział, że jest zaskoczony decyzją sądu. „Byliśmy przekonani, że wyrok będzie uniewinniający. Sąd nie przedstawił żadnego dowodu winy mojego klienta. Jesteśmy oburzeni tym wyrokiem, będziemy się odwoływać” – powiedział prawnik Ismailov Andrey Sotnikov

Przypomnijmy, imam meczetu Biełgorod i członek muzułmańskiej
organizacji «Pokój i tworzenie» Faizulla Ismailov został zatrzymany pod koniec ubiegłego roku. Wówczas podczas przeszukania meczetu znaleziono 700 gramów trotylu, granaty odłamkowe, dwa pistolety TT, rewolwer i amunicję. Wszystko to znajdowało się sali modlitewnej meczetu. Znaleziono również materiały propagandowe kolportowane przez radykalnych islamistów. Sądzę, że raczej nie składował tego wszystkiego w celach pokojowych…

Zobacz również: Gwałty na dzieciach są częścią naszej kultury – mówi islamski duchowny w Danii

https://www.youtube.com/watch?v=Q6MYE77OBvU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ghana: muzułmański duchowny stwierdził, że geje powodują trzęsienia ziemi i należy ich surowo karać!

Zaspamuj-Niemca

Unia chce złamać Polskę, ponieważ zagraża planom likwidacji państw narodowych!