"Gwałty na dzieciach są częścią naszej kultury" mówi islamski duchowny w Danii - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

“Gwałty na dzieciach są częścią naszej kultury” mówi islamski duchowny w Danii

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Meczet Grimhøj, w duńskim Aarhus (drugie pod względem wielkości miasto Danii) już wielokrotnie pojawiał się w nagłówkach europejskich gazet i portali internetowych. W marcu wyciekło nagranie, na którym imam przemawia do islamskich kobiet i nakazuje bić dzieci, które się nie modlą, poprzednio ten sam imam głosił, że kamieniowanie kobiet za zdradę małżeńską powinno być dopuszczalne. To wszystko w Unii Europejskiej, najpewniej przy finansowym wsparciu z duńskiego budżetu.

Imam opowiada się za polityką “oko za oko”. “Jeśli ktoś zabija muzułmanina, to powinien on również zostać zabity,” mówi. Dodaje również, że ktoś kto pozostawia islam (apostatazja) powinien zostać zamordowany. W 2014 roku społeczność meczetu Grimhøj wyraziła swoje oficjalne poparcie dla działań państwa islamskiego.

ZOBACZ: W Izraelu 20 proc. dzieci pada ofiarą przemocy seksualnej! Mekka dla pedofilów?

Kilka dni temu w Grimhøj jeden z imamów usprawiedliwiał gwałty na dzieciach wśród imigrantów, ponieważ to jest część ich kultury. Dla islamskich duchownych małżeństwo dzieci w islamie jest dopuszczalne. W „Koranie” nie ma określonego wieku małżeństwa. Dlatego dla duchownych muzułmańskich wszelkie prawa zabraniające kontaktów seksualnych z dziećmi są „problemem”: potępiają je, krytykują, odrzucają i nie chcą ich akceptować. Dla przykładu, w jednym z bogatszych państw islamskich; w Iranie, dopuszczalne są śluby z dziećmi od 9 roku życia. Praktycznie zawsze małżeństwa te są aranżowane przez rodziców. Większość nieletnich panien młodych jest na zawsze pozbawiona możliwości świadomego kształtowania swojego życia.

https://www.youtube.com/watch?v=flpMRZznRvc

W zeszłym roku duńska stacja TV2 nakręciła potajemnie kazanie kaznodziei Abu Osmail Bilala gdzie mówił: “Jeśli żonata lub rozwiedziona kobieta uprawia nierząd i nie jest dziewicą, powinna być ukamienowana”. Dzięki takim nagraniom możemy na własne oczy przekonać się jakie są rzeczywiste poglądy muzułmanów przybywających do Europy.

Źródła: http://www.thelocal.dk/20140902/danish-mosque-express-support-for-isis, http://www.terrorscoop.com/child-rape-part-culture-says-islamic-preacher-denmark/, http://www.thelocal.dk/20160229/denmark-mosque-teaches-stoning-and-whipping

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,831FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy