w , ,

Rzym: Somalijczyk ukradł strój pielęgniarki i próbował zgwałcić kobietę na oddziale położniczym!

Do szokującej sytuacji doszło 31 grudnia w jednym ze szpitali w Rzymie. Somalijczyk ukradł strój pielęgniarki i próbował zgwałcić 43-letnią kobietę na oddziale położniczym – podaje „La Repubblica”.

Do zdarzenia miało dojść po południu 31 grudnia w szpitalu Sant’Eugenio w Rzymie. O skandalicznym incydencie piszą włoskie media, m.in. „La Repubblica”. O tym, co wydarzyło się w szpitalu w stolicy Włoch, informuje również agencja ANSA.

38-letni Somalijczyk miał się dostać do jednego z pomieszczeń dla pracowników szpitala Sant’Eugenio. Ukradł strój pielęgniarki, a następnie wszedł na oddział położniczy. Później udał się na salę porodową, gdzie przebywała 43-letnia kobieta w ciąży.

Z relacji „La Repubbliki” wynika, że mężczyzna pytał pacjentkę, jak się czuje, usiadł obok niej i zaczął dotykać jej nóg. Kobieta miała zareagować gwałtownie i szybko zorientowała się, że coś jest nie tak. Doszło rzekomo do szarpaniny i 38-latek wtedy rzucił się do ucieczki. Personelowi szpitala udało się go zatrzymać.

Na miejsce przyjechała policja. Somalijczyk został aresztowany i oskarżony o próbę gwałtu, przemoc seksualną i kradzież. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. – Tylko Bóg wie, dlaczego to zrobiłem – odparł na pytanie śledczych.

Za: TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Orban: Polskę spotyka niesprawiedliwość! Wspólnota losu Europy Środkowej nakazuje nam stanąć przy jej boku! [WIDEO]

Polka to czy Niemka? Europoseł PO w propagandowym filmie niemieckiej telewizji!