w

Saudyjski terapeuta rodzinny: islam dopuszcza bicie żon w przypadku nieposłuszeństwa!

Khaled Al-Saqaby jest saudyjskim terapeutą rodzinnym, w opublikowanym w sieci filmie, radzi muzułmanom jak powinni dyscyplinować swoje żony na wypadek nieposłuszeństwa oraz kiedy i jak mogą je bić.

Wyróżnia on trzy poziomy upomnienia niepokornej żony, pierwszym jest dyscyplinowanie słowne i zwrócenie uwagi, że jej zachowanie nie jest miłe Allahowi, następnie powinno się “pozostawić ją samą w małżeńskim łożu”, a jeśli te czynności nie zadziałają, to dopiero wtedy należy ją bić. Khaled radzi jednak aby nie uderzać jej w twarz ani nie bić rózgą czy kijem a jedynie “wykałaczką” albo “przez chusteczkę”…

biciekobietwykałaczką
Bicie kobiet “wykałaczką”, mają wyobraźnie islamiści :P

Islamski “uczony” twierdzi, że niewątpliwie najczęstszym powodem problemów małżeńskich jest fakt, że kobiety chcą “żyć jak mężczyźni”. No cóż, nic dziwnego, skoro jeszcze do niedawna traktowano je jako “coś” gorszego niż zwierzęta… 

Arabia Saudyjska jest piekłem dla kobiet, krzyżowania, ścięcia, biczowania, indoktrynacja od małego, kobiety traktowane jak ludzie drugiej kategorii. Islam w pełnej krasie.

Arabia Saudyjska jest jednak bezpieczna, to sojusznik Stanów Zjednoczonych. Lukratywne kontrakty na dostawy ropy naftowej i cały świat zapomina o „prawach człowieka”, „obronie demokracji”, „prześladowaniu chrześcijan”, „prawach kobiet”. Gdzie jest to całe lewackie bydło, które krzyczy kiedy kobieta w Polsce zarabia średnio 100 PLN mniej od faceta.

https://www.youtube.com/watch?v=cUOd2Co1M0U

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

“Gwałty na dzieciach są częścią naszej kultury” mówi islamski duchowny w Danii

Przeszedłbyś na islam gdyby ISIS zawładnęło Twoim miastem?