w ,

Scheuring-Wielgus przekazała publicznie dane funkcjonariusza. Jego rodzina zaczęła dostawać pogróżki

Na ulicach Warszawy, w miejscach protestów można spotkać posłanki Lewicy, które machając legitymacjami poselskimi dopuszczają się czynnych napaści na funkcjonariuszy Policji i myślą, że legitymacja poselska uprawnia do łamania prawa przez chuliganów. 

“Jak dużym zagrożeniem są hejterzy mówili politycy, mówiła organizatorka Strajku Kobiet. Tymczasem obecna na miejscu posłanka po uzyskaniu imienia i nazwiska policjanta przekazuje je protestującym. Żona funkcjonariusza na prywatnym FB zaczęła otrzymywać już hejsterskie wpisy” – taki wpis opublikowano na profilu warszawskiej Policji.

“Pani Joanna Scheuring-Wielgus powinna uciekać z Sejmu prędziutko. Dla takich ludzi nie powinno być miejsca w polskiej polityce” napisała poseł Anna Maria Siarkowska, trudno się nie zgodzić.

“Koniecznie trzeba to zgłosić do Marszałka Sejmu i Komisji Etyki Poselskiej,do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz złożyć zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez tę poseł.Prokurator będzie wiedział co dalej robić” – pisze sędzia Krystyna Pawłowicz.

“Szeuring-Wielgus uzyskała prywatny adres policjanta wykorzystując swój status posła. Następnie dane te upubliczniła by zorganizować nagonkę na policjanta i jego rodzinę. Tym samym sprzeniewierzyła się obowiązkom posła. Powinna być pozbawiona immunitetu i stanąć przed sądem” – pisze na Twitterze @Amabelinka.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

WIDEO przedstawiamy poziom liderki Strajku Kobiet!

Nagonka na Kościół Katolicki! Oberwało się nawet zakonnicom pomagającym bezdomnym!