w ,

Sebastian Kaleta gasi Nitrasa jak uczniaka! “Jeśli chodzi o intelekt…”

“Skąd oni biorą takich jaskiniowców?” napisał Sławomir Nitras o drze Marcinie Romanowskim, wiceministrze sprawiedliwości. Ten chamski wpis skomentował Sebastian Kaleta: “Nie wiem skąd nas biorą, ale jeśli chodzi o intelekt, prawny kunszt oraz kulturę osobistą to dr Marcin Romanowski wciąga Pana nosem”.

Przypomnijmy, Nitras to absolwent szczecińskiej politologii, w Szczecinie krąży informacja, że nawet te studia ukończył z wielkim trudne. Kim jest dr Romanowski? To wykładowca akademicki, który wykształcenie zdobywał między innymi na uniwersytetach w Ratyzbonie, Greifswaldzie, Berlinie. Adiunkt w Katedrze Teorii i Filozofii Prawa na WPiA UKSW w Warszawie. Autor kilkunastu publikacji i opracowań naukowych, w tym współautor monografii O trudnych przypadkach filozofii prawa. Studia z antropologii filozoficznej oraz Reprywatyzacja. Problemy teorii i praktyki. A kim jest Nitras? Autorem wulgarnych tłitów obrażających innych polityków.

Nitras przedawkował kampanię

Podczas jednej z konferencji w Warszawie wiceminister Sebastian Kaleta został fizycznie zaatakowany przez Nitrasa.„Naruszył moją nietykalność cielesną” – mówił Kaleta. „My wpier*** się na konferencje. Nie no, trzeba umieć. (…) A ja się szarpałem z tym waszym ministrem? Poprosiłem go grzecznie, poszedł za mną jak cielę” – powiedział Sławomir Nitras.

https://www.facebook.com/PiSzachodniopomorskiepl/videos/3170298356391774/

Twarze porażki kampanii prezydenckiej Platformy Obywatelskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Min. Ziobro: składamy wniosek o podjęcie formalnych prac nad wypowiedzeniem tzw. Konwencji Stambulskiej! [WIDEO]

OBURZAJĄCE! Krzyż ku czci ostatniego żołnierza wyklętego zdewastowany!