w

Sienkiewicz bezczelnie manipuluje w mediach. Porównał cytowanie przez Rosjan Sikorskiego i Jakiego [WIDEO]

Fot. Twitter

Bartłomiej Sienkiewicz gościł w studiu Gazeta.pl i dopuścił się szokującej manipulacji. Podkreślił on podczas rozmowy, że nie przyjmuje zarzutu wykorzystania słów Sikorskiego przez rosyjską propagandę, bo… Patryka Jakiego również Rosjanie cytowali. Nie powiedział jednak, iż chodziło o wypowiedź, w której europoseł Solidarnej Polski krytykował prorosyjską politykę Niemiec.

– Minister Sikorski nie jest Ministrem Spraw Zagranicznych Polski i nie pracuje w dyplomacji. Zarzutu wykorzystania przez propagandę rosyjską nie mogę przyjąć. Z prostego powodu. Była taka afera, kiedy Patryk Jaki był wykorzystany przez propagandę rosyjską w październiku 2022 roku i był na czołówkach programów rosyjskich. (…) Propaganda rosyjska wykorzystuje każdą wypowiedź, ale to wcale nie oznacza, że nie mamy się odzywać. – powiedział Sienkiewicz.

– Niesamowicie bezczelna jest manipulacja posła PO, Bartłomieja Sienkiewicza. Jego zdaniem nie można krytykować Sikorskiego za to, że jego kłamstwa nt. Polski cytuje rosyjska propaganda, bo… Rosja cytowała również Patryka Jakiego, gdy skrytykował prorosyjską politykę Niemiec. – skomentował Samuel Pereira manipulację Sienkiewicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Daniel Obajtek: Zbliżają się sankcje na produkty paliwowe. Jesteśmy zabezpieczeni, a ceny będą stabilne [WIDEO]

Kałużny: Sławomir Nitras to taki łobuz polityczny [WIDEO]