Siostrzenica płk. "Łupaszki" wzywa Lisa do publicznych przeprosin! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Siostrzenica płk. “Łupaszki” wzywa Lisa do publicznych przeprosin!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Panie redaktorze, w związku z zamieszczonym przez Pana na profilu Twitter.com w dniu 24 kwietnia 2016 r. wpisu oczerniającego mojego wujka, pułkownika Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszka, wzywam Pana do złożenia publicznych przeprosin w publicznych mediach w ciągu najbliższego tygodnia” – napisała w liście do Tomasza Lista Halina Morawska, siostrzenica pułkownika Zygmunta Szendzielarza ps. “Łupaszka”. Pismo opublikował dziennikarz portalu pch24.pl Paweł Ozdoba.

24 kwietnia Tomasz Lis napisał na Twitterze “Prezydent RP oddawał dziś cześć mordercy cywilów, Łupaszce. Takie PiS-wskie przywracanie godności”. Teraz siostrzenica pułkownika Szendzielarza wezwała dziennikarza do publicznych przeprosin.

Morawska podkreśliła, że Lis nazywając bohatera mordercą szarga nie tylko “dobre imię Zmarłego w dniu Jego pogrzebu, ale również depcze dorobek Żołnierza Polskiego walczącego do końca o wolną i niepodległą Polskę”. Siostrzenica płk. “Łupaszki” zaznaczyła, że jej wujek, “w przeciwieństwie do zdrajców budujących nowemu, rosyjskiemu okupantowi bramy powitalne, niezłomnie z nim walczył”.

Siostrzenica napisała także, że dziennikarz pisząc w ten sposób, przemawia językiem “morderców w togach” legitymizując ich zbrodnie. “Zamordowany strzałem w tył głowy, pogrzebany w bezimiennym dole w zamyśle swych katów – na zawsze, dziś wyniesiony na piedestał narodowego bohatera jest wzorem dla młodego pokolenia. Także w ich imieniu domagam się uszanowania dla płk. Zygmunta Szendzielarza “Łupaszki” – zakończyła swój list.

Za: fronda.pl 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,523FaniLubię
18,039ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy