https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/q2.jpg
w ,

SKANDAL! Andrzej Duda włożył dwie różne skarpetki!

SKANDAL! Andrzej Duda włożył dwie różne skarpetki! Czy taka osoba ma kompetencje do bycia prezydentem?!
W mniej więcej takim tonie wypowiadają się media głównego ścieku o Prezydencie Andrzeju Dudzie. Przeglądając prasę w kiosku czuję się jakbym przeglądał pudelka albo Bravo Girl. Autorzy artykułów na siłę próbują dopatrzyć się z nowym prezydencie wad i dochodzi do sytuacji absurdalnych! Takich jak wycena ubrań córki prezydenta.

Warto przypomnieć, że Andrzej Duda zrezygnował z pensji europosła czyli około 50.000 PLN miesięczne dla bycia prezydentem, gdzie otrzymuje 14 tysięcy na rękę. Jego żona zaś musiała porzucić pracę nauczycielki i nie otrzymuje żadnej pensji.

Kilka dni temu Jan Tomasz Gross na łamach niemieckiej gazety oświadczył, że w czasie II wojny światowej Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców. Te oczerniające nasz kraj słowa nie wzbudziły wśród medialnych funkcjonariuszy specjalnego oburzenia. Gdy jednak Andrzej Duda wypowiedział w Londynie do mieszkającej tam Polonii kilka słów prawdy na temat obecnego stanu III RP, media rządowe natychmiast podniosły alarm, że oto prezydent szkaluje Polskę za granicą.

jan gross o polakach

Oto okładka Gazety Wyborczej:
wyborczaduda

W całej wypowiedzi Andrzeja Dudy ani razu nie padło: „Nie wracajcie”. Powiedział natomiast:

 

Jeszcze dalej posunęła się „stokrotka” polskiego dziennikarstwa Monika Olejnik. Wypowiedź Andrzeja Dudy zilustrowała przerobionym w paincie zdjęciem Andersa Breivika, który zamordował prawie 70 osób.

olejnikduda

Gazeta Wyborcza dopuściła się nadużycia również w kolejnym artykule. Wielki nagłówek „ISLAMIZACJA POLSKI” opatrzony jest zdjęciem prezydenta Andrzeja Dudy. Wyborcza, która zgłasza do prokuratury osoby negatywnie wypowiadające się o islamie, śmie wiązać prezydenta ze ściąganiem imigrantów. Andrzej Duda wielokrotnie powtarzał, że pierwszeństwo powinni mieć polscy repatrianci z byłych terenów ZSRR.

islamizacjapolskiduda

Zapewne pamiętacie Państwo towarzysza Nałęcza, pana który przez kilkadziesiąt lat pojawiał się w telewizji jako „specjalista”. Dawniej w PZPR a ostatnio jako doradca Bronisława Komorowskiego, w mediach był co drugi dzień. A jak jest obecnie? Jak często widzicie Państwo w publicznej telewizji prof. Krzysztofa Szczerskiego czy Pawła Solocha? Jak poinformował Cezary Gmyz na Twitterze: „Władze TVP kazały wykasować przedstawicieli prezydenta ze wszystkich audycji publicystycznych”. Tak działają wolne media publiczne, za które musicie płacić abonament!

3

4


Wielki nagłówek „Faktu”: „Nocna wizyta Dudy u Kaczyńskiego”. Pod osłoną nocy, w największej tajemnicy, Jarosław Kaczyński (66l.) gościł w swoim domu na warszawskim Żoliborzu prezydenta Andrzeja Dudę (43 l.). Przez praktycznie wszystkie media przelała się wielka fala oburzenia! „Andrzej Duda jest całkowicie zależny od Jarosława Kaczyńskiego” grzmiały wpisy internetowych trolli Platformy Obywatelskiej.

fakt

6

Kiedy zobaczyłem ten news od razu przyszło mi do głowy, że Komorowski spotykał się między innymi z Janem Kulczykiem, Januszem Palikotem, Donaldem Tuskiem czy z ruskimi agentami ale dla mediów nie było to powodem do sensacji. Sensację wzbudza zaś prywatne spotkanie dwóch wieloletnich znajomych. Czy kierując się logiką mediów, zaraz po wyborach Andrzej Duda powinien stwierdzić, że nigdy nie znał Jarosława Kaczyńskiego?

katarynakomorowski

 

Prezydent Polski przemawiał na forum zgromadzenia ogólnego ONZ, tuż po Obamie, a przed Putinem, czyli pomiędzy największymi tego świata. Prezydent Duda walnął takie przemówienie, że jak je oglądałem to czułem się dumny z faktu, że jest to mój prezydent. Kto nie widział tego przemówienia to polecam całość – wideo poniżej. Wypowiedź Andrzeja Dudy świetnie podsumował Rafał Ziemkiewicz: „Na tle Komorowskiego, Duda zaprezentował się w ONZ jak Johnny Depp przy Trybsonie.”

https://www.youtube.com/watch?v=0ZfD03AZIlk
 

A cóż pokazały z tak ważnego wydarzenia media? Nasza publiczna telewizja, pokazała dokładnie 14 sekund z prawie 20 minut. Rozumiem, że sprawa złotego pociągu albo mamy Madzi to sprawy, którymi warto się interesować i poświęcać im czas antenowy a nie jakieś tam przemowy niekompetentnego prezydenta! Ba! Pewnie specjalnie forum ONZ zwołali aby mógł zrobić kampanię Kaczyńskiemu przed wyborami!

duda-z-obama

A teraz krótka historia pewnego obrazka, czyli jak bardzo Andrzej Duda jest niewygodny dla Gazety Wyborczej. Zdjęcie pochodzi również ze zgromadzenia ogólnego ONZ. Takie ot spotkanie kilkudziesięciu głów państw, szampanik. Oto jak pokazała to Gazeta Wyborcza:

wyborczaucinadude

A tak było w rzeczywistości:

dudaobamaputinszampanik

Wiem, że picie z Putinem i Obamą być może nie należy wielkich osiągnięć ale Andrzej Duda jako prawdziwy Polak picia odmawiać nie powinien ;) Dla Gazety Wyborczej ucięcie prezydenta Polski na zdjęciu to chyba norma, po co pokazywać, że został posadzony koło najważniejszych światowych przywódców i jeszcze z nimi gadał po angielsku bez tłumacza. Stalin wymazywał osoby ze zdjęć, Wyborcza przycina w paincie. Po komuszej stronie nic się nie zmienia tylko technika idze do przodu.

Wystarczy bluznąć na Kaczyńskiego, albo prezydenta Dudę, a sukces murowany. Obrażającego trzeba jakoś podpisać i to wystarczy, aby domorosły grafoman okazał się „pisarzem”, a kawiarniany mędrek „filozofem” a zdziadziały megaloman „profesorem”. Andrzej Duda jest opluwany w każdej sytuacji, kiedy nie składał projektu ustawy obniżającej wiek emerytalny – był krytykowany, że nic nie robi. Kiedy wreszcie złożył ów projekt pojawiła się krytyka, że złożył go na miesiąc przed wyborami i włączył się w kampanię wyborczą. Osoby na tych obrazach to te same od 26 lat stabilizatory układu Okrągłego Stołu i Nocnej Zmiany. W tych wyborach mamy wreszcie szansę ich na zawsze odsunąć od niszczenia Polski. W rzeczywistości powinni skończyć tak Ci panowie…

Targowica Wieszanie Zdrajców
Targowica Wieszanie Zdrajców

Warto obserwować profil Andrzeja Dudy na Facebooku. Z praktycznie każdej wizyty, na żywo możemy oglądać filmy, bez montażu, bez podstawionych, opłacanych ludzi tak jak za prezydenta Komorowskiego. W całej Polsce i za granicą tłumy Polaków witają Dudę i mu wierzą i ufają i nie zmieni tego medialny bełkot „polskich” mediów.


Artykuł w formie wideo:

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

#SzczecinWybiera #1 Sylwester Chruszcz (Kukiz’15)

piswinter

Media i politycy PO straszą PiSem i krwawym Macierewiczem