w ,

SKANDAL! Lewicowe media szkalują Patryka Jakiego. Jest odpowiedź ministra!

“Autor kultowego zdjęcia ze stanu wojennego został twarzą “dobrej zmiany”. “Protestuję”” – oto nagłówek z Gazety Wyborczej, którego rozwinięcie brzmi: “Fotografia “Czas Apokalipsy” Chrisa Niedenthala pojawiła się na zaproszeniach na obchody rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Imprezie patronuje Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości. – Nie wyrażam zgody – komentuje oburzony fotograf.” 

Jestem przyzwyczajony, że w mediach pokroju gazeta.pl, wp.pl czy natemat.pl nie ma co szukać obiektywnego dziennikarstwa, ba – wielokrotnie byłem świadkiem jak te media chamsko zakłamywały rzeczywistość. Nie dziwi mnie zatem niesłuszny atak na jednego z najlepszych ministrów rządu Beaty Szydło… zatrważające jak media na siłę próbują skompromitować polityków rządzącego obozu.

Niesłuszną nagonkę na wiceministra sprawiedliwości rozpoczął poseł Platformy Obywatelskiej, Ryszard Wilczyński:

Pierwsze słyszę o tym człowieku ale przytoczę fragment jego wpisu zamieszczonego na Facebooku dotyczącego rządów Prawa i Sprawiedliwości i samego Patryka Jakiego: “Dziś władza, którą symbolizuje Patryk Jaki odpowiada za Apokalipsę podziału społeczeństwa, za odradzanie się totalitaryzmu w myśleniu i czynach rządzących, za stan nienormalności we wszystkim co dla wolności obywatelskich ważne.”

Odpowiem na to filmem:

W związku z tymi zarzutami, na Patryka Jakiego zaczęto wylewać wiadra pomyj, oto przykłady komentarzy pod artykułem na gazeta.pl:

  • “JAKI PiS takie kadry … zlodzieje i kłamcy…”, 
  • “bierzemy co chcemy – motto PISowo-SBeckich qrew”,
  • “Jaki chłopczyk w dniu ogłaszania stanu wojennego nie byłe jeszcze nawet plemnikiem w worze swojego ojca ale nie przeszkadza mu to być honorowym patronem obchodów tej tragicznej rocznicy.”,
  • “Jeszcze sutki matce jakiego nie wyschły,a już robią z niego bojownika o wolność!!! HAHAHA”,
  • “Żeby objąć honorowy patronat, to trzeba mieć choć odrobinę tegoż honoru. Jaki lest lizusem bez honoru, a ta jego rzeczniczka powinna o tym wiedzieć, mając go na codzień pod ręką.”,
  • “Złodziejaszek wiceministrem sprawiedliwości. Oto Jaki jest standard państwa PiS.”,
  • “Patryk Jaki – honorowy patron złodziejstwa.”

Oto oświecona, polska inteligencja, zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji, czytający “Gazetę Wyborczą”, wylewający wiadra nienawiści w stronę człowieka, który przywraca praworządność w naszym kraju.

I teraz najważniejsze, Patryk Jaki opublikował oświadczenie, w którym zwraca uwagę, że “w ogóle nie brał udziału” w tworzeniu zaproszenia:

“Od 15 lat organizuje w Opolu 13 grudnia o 13.00 obchody rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego. Przez lata były to jedyne uroczystości w mieście. Nie miłem żadnego wsparcia instytucjonalnego – robiłem to za własne środki właśnie ku pamięci ofiar stanu wojennego. Ktoś w Opolu musiał dbać o odnawiane wiedzy dla młodych pokoleń. Nigdy nikt z ludzi PO którzy pełnili ważne funkcje w regionie nie tyle mi nie pomagał, ale nawet nie chciało im sie przyjść zapalić znicz.

W tym roku ponieważ sam odpowiadam za obchody 13 grudnia w Warszawie w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i nie będę mógł być w Opolu – pomyślałem ze nie mogę zapomnieć o swoim mieście – wiec poprosiłem moich współpracowników aby zaprosili ratusz do naszych obchodów – aby były większe i godne – przecież nie dla mnie- ale dla ludzi .

Na tym moja rola się skończyła – potem z wielkim zdziwień obserwowałem walkę o szczegóły dotyczące tego zaproszenia w którym w ogóle nie brałem udziału. Nie mam wpływu na to kto jakie robi zaproszenie . Nie zależy mi na żadnych honorach – jeśli komuś przeszkadza to, że zapraszam na własne uroczystości o które dbałem od 15 lat – znaczy że jest bardzo małym człowiekiem. Jednak jeśli ktoś ma dość opolskich elit które nie dorosły do współpracy i racjonalnego zachowania nawet w tak prostej sprawie to zapraszam 13 grudnia do więzienia na Rakowiecką w Warszawie. Muzeum najtragiczniejszej polskiej historii za które odpowiadam przygotowało piękne uroczystości

Patryk Jaki”

Jutro, w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, Patryk Jaki będzie z tymi, którzy 35 lat temu byli internowani, którzy byli prześladowani przez komunistyczne władze. Poseł Ryszard Wilczyński będzie zapewne protestować ramię w ramię z tymi, którzy wówczas pałowali i którzy dzisiaj walczą o swoje SB-ckie emerytury.

Po burzy w mediach władze Opola zrezygnowały z patronatu wiceministra sprawiedliwości. Czy ktoś przeprosi Patryka Jakiego za niesłuszne oskarżenia? Czy ci, którzy “walczą o praworządność” mogą bezkarnie obrażać wiceministra sprawiedliwości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Grubo ponad 100 tys. zł na “odchodne” trafi do Rzeplińskiego. Zapłacą podatnicy !!!

Bluzg w wykonaniu Emiliana Kamińskiego na Generała Jazuzelskiego