SKANDAL! Lewicowe media szkalują Patryka Jakiego. Jest odpowiedź ministra! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

SKANDAL! Lewicowe media szkalują Patryka Jakiego. Jest odpowiedź ministra!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Autor kultowego zdjęcia ze stanu wojennego został twarzą “dobrej zmiany”. “Protestuję”” – oto nagłówek z Gazety Wyborczej, którego rozwinięcie brzmi: “Fotografia “Czas Apokalipsy” Chrisa Niedenthala pojawiła się na zaproszeniach na obchody rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Imprezie patronuje Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości. – Nie wyrażam zgody – komentuje oburzony fotograf.” 

Jestem przyzwyczajony, że w mediach pokroju gazeta.pl, wp.pl czy natemat.pl nie ma co szukać obiektywnego dziennikarstwa, ba – wielokrotnie byłem świadkiem jak te media chamsko zakłamywały rzeczywistość. Nie dziwi mnie zatem niesłuszny atak na jednego z najlepszych ministrów rządu Beaty Szydło… zatrważające jak media na siłę próbują skompromitować polityków rządzącego obozu.

Niesłuszną nagonkę na wiceministra sprawiedliwości rozpoczął poseł Platformy Obywatelskiej, Ryszard Wilczyński:

Pierwsze słyszę o tym człowieku ale przytoczę fragment jego wpisu zamieszczonego na Facebooku dotyczącego rządów Prawa i Sprawiedliwości i samego Patryka Jakiego: “Dziś władza, którą symbolizuje Patryk Jaki odpowiada za Apokalipsę podziału społeczeństwa, za odradzanie się totalitaryzmu w myśleniu i czynach rządzących, za stan nienormalności we wszystkim co dla wolności obywatelskich ważne.”

Odpowiem na to filmem:

W związku z tymi zarzutami, na Patryka Jakiego zaczęto wylewać wiadra pomyj, oto przykłady komentarzy pod artykułem na gazeta.pl:

  • “JAKI PiS takie kadry … zlodzieje i kłamcy…”, 
  • “bierzemy co chcemy – motto PISowo-SBeckich qrew”,
  • “Jaki chłopczyk w dniu ogłaszania stanu wojennego nie byłe jeszcze nawet plemnikiem w worze swojego ojca ale nie przeszkadza mu to być honorowym patronem obchodów tej tragicznej rocznicy.”,
  • “Jeszcze sutki matce jakiego nie wyschły,a już robią z niego bojownika o wolność!!! HAHAHA”,
  • “Żeby objąć honorowy patronat, to trzeba mieć choć odrobinę tegoż honoru. Jaki lest lizusem bez honoru, a ta jego rzeczniczka powinna o tym wiedzieć, mając go na codzień pod ręką.”,
  • “Złodziejaszek wiceministrem sprawiedliwości. Oto Jaki jest standard państwa PiS.”,
  • “Patryk Jaki – honorowy patron złodziejstwa.”

Oto oświecona, polska inteligencja, zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji, czytający “Gazetę Wyborczą”, wylewający wiadra nienawiści w stronę człowieka, który przywraca praworządność w naszym kraju.

I teraz najważniejsze, Patryk Jaki opublikował oświadczenie, w którym zwraca uwagę, że “w ogóle nie brał udziału” w tworzeniu zaproszenia:

“Od 15 lat organizuje w Opolu 13 grudnia o 13.00 obchody rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego. Przez lata były to jedyne uroczystości w mieście. Nie miłem żadnego wsparcia instytucjonalnego – robiłem to za własne środki właśnie ku pamięci ofiar stanu wojennego. Ktoś w Opolu musiał dbać o odnawiane wiedzy dla młodych pokoleń. Nigdy nikt z ludzi PO którzy pełnili ważne funkcje w regionie nie tyle mi nie pomagał, ale nawet nie chciało im sie przyjść zapalić znicz.

W tym roku ponieważ sam odpowiadam za obchody 13 grudnia w Warszawie w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i nie będę mógł być w Opolu – pomyślałem ze nie mogę zapomnieć o swoim mieście – wiec poprosiłem moich współpracowników aby zaprosili ratusz do naszych obchodów – aby były większe i godne – przecież nie dla mnie- ale dla ludzi .

Na tym moja rola się skończyła – potem z wielkim zdziwień obserwowałem walkę o szczegóły dotyczące tego zaproszenia w którym w ogóle nie brałem udziału. Nie mam wpływu na to kto jakie robi zaproszenie . Nie zależy mi na żadnych honorach – jeśli komuś przeszkadza to, że zapraszam na własne uroczystości o które dbałem od 15 lat – znaczy że jest bardzo małym człowiekiem. Jednak jeśli ktoś ma dość opolskich elit które nie dorosły do współpracy i racjonalnego zachowania nawet w tak prostej sprawie to zapraszam 13 grudnia do więzienia na Rakowiecką w Warszawie. Muzeum najtragiczniejszej polskiej historii za które odpowiadam przygotowało piękne uroczystości

Patryk Jaki”

Jutro, w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, Patryk Jaki będzie z tymi, którzy 35 lat temu byli internowani, którzy byli prześladowani przez komunistyczne władze. Poseł Ryszard Wilczyński będzie zapewne protestować ramię w ramię z tymi, którzy wówczas pałowali i którzy dzisiaj walczą o swoje SB-ckie emerytury.

Po burzy w mediach władze Opola zrezygnowały z patronatu wiceministra sprawiedliwości. Czy ktoś przeprosi Patryka Jakiego za niesłuszne oskarżenia? Czy ci, którzy “walczą o praworządność” mogą bezkarnie obrażać wiceministra sprawiedliwości?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy