w

SKANDALICZNY paszkwil arabskiej telewizji Al Jazeera o Polsce! Porównano nas do nazistów!

Al Jazeera – arabska stacja telewizyjna z siedzibą w Katarze, wyemitowała dokument z serii People & Power pod tytułem Poles Apart, będący propagandowym paszkwilem na naszą ojczyznę. Film ukazuje ostatnie zmiany w Polsce oraz stosunek Polaków do uchodźców i muzułmanów. Arabska telewizja poucza nas jak ma wyglądać demokracja. Szkoda, że ani słowem nie wspomniano o tym jak „demokracja” i „prawa człowieka” działają w państwach islamskich w Katarze, Arabii Saudyjskiej czy w Turcji, oraz ilu uchodźców przyjęły najbogatsze państwa Bliskiego Wschodu.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nazywany jest „nacjonalistycznym”. Zachowanie Polaków, troska o własną ojczyznę i niechęć do islamistów porównywane są do zbrodni nazistów. Ciągle pojawiają się wstawki z bazgrołami na murach albo sceny z obozów koncentracyjnych. Ani słowem nie wspomniano o przyczynach nastrojów antyimigranckich; masowych gwałtach, zamachach terrorystycznych, rozbojach, wykorzystywaniu świadczeń socjalnych, braku asymilacji, narzucaniu własnej kultury, prawa i obyczajów.

Warto zauważyć, że dla arabskiej telewizji wypowiada się między innymi Krzysztof Adam Bobiński, były kandydat do Parlamentu Europejskiego startujący jako lider mazowieckiej listy Platformy Obywatelskiej. Nie zabrakło również agenta komunistycznej bezpieki Lecha Wałęsy, który o sytuacji w Polsce mówi: „obudził się demon” a Prawo i Sprawiedliwość porównuje do Związku Radzieckiego! Konstanty Julian Gebert, dziennikarz „Gazety Wyborczej” naśmiewa się z osób, które pragną dowiedzieć się prawdy o katastrofie w Smoleńsku. Rafał Pankowski z ultra lewackiego stowarzyszenia „Nigdy Więcej” chwali się na filmie, że donosi na Polaków. Takie jednostki trzeba PIĘTNOWAĆ! Zdrajcy szkalujący Polskę w arabskiej telewizji!

Jedyny plus tego filmu jest taki, że jeśli obejrzą go potencjalni islamscy imigranci to Polski będą unikać jak wieprzowiny i bardzo dobrze! Jesteśmy wolnym narodem, który ma pełne prawo do samostanowienia o sobie i ma pełne prawo nie chcieć na swoim terytorium zbrodniczego islamu.

https://www.youtube.com/watch?v=tafqx31M0Tw

10 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czy Polska będzie na szlaku imigrantów? Zobacz materiał wideo!

Niemcy. Imigranci położyli się na drodze, bo nie otrzymali domu tylko mieszkanie.