SKANDALICZNY paszkwil arabskiej telewizji Al Jazeera o Polsce! Porównano nas do nazistów!

10
14839

Al Jazeera – arabska stacja telewizyjna z siedzibą w Katarze, wyemitowała dokument z serii People & Power pod tytułem Poles Apart, będący propagandowym paszkwilem na naszą ojczyznę. Film ukazuje ostatnie zmiany w Polsce oraz stosunek Polaków do uchodźców i muzułmanów. Arabska telewizja poucza nas jak ma wyglądać demokracja. Szkoda, że ani słowem nie wspomniano o tym jak “demokracja” i “prawa człowieka” działają w państwach islamskich w Katarze, Arabii Saudyjskiej czy w Turcji, oraz ilu uchodźców przyjęły najbogatsze państwa Bliskiego Wschodu.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nazywany jest “nacjonalistycznym”. Zachowanie Polaków, troska o własną ojczyznę i niechęć do islamistów porównywane są do zbrodni nazistów. Ciągle pojawiają się wstawki z bazgrołami na murach albo sceny z obozów koncentracyjnych. Ani słowem nie wspomniano o przyczynach nastrojów antyimigranckich; masowych gwałtach, zamachach terrorystycznych, rozbojach, wykorzystywaniu świadczeń socjalnych, braku asymilacji, narzucaniu własnej kultury, prawa i obyczajów.

Warto zauważyć, że dla arabskiej telewizji wypowiada się między innymi Krzysztof Adam Bobiński, były kandydat do Parlamentu Europejskiego startujący jako lider mazowieckiej listy Platformy Obywatelskiej. Nie zabrakło również agenta komunistycznej bezpieki Lecha Wałęsy, który o sytuacji w Polsce mówi: “obudził się demon” a Prawo i Sprawiedliwość porównuje do Związku Radzieckiego! Konstanty Julian Gebert, dziennikarz “Gazety Wyborczej” naśmiewa się z osób, które pragną dowiedzieć się prawdy o katastrofie w Smoleńsku. Rafał Pankowski z ultra lewackiego stowarzyszenia “Nigdy Więcej” chwali się na filmie, że donosi na Polaków. Takie jednostki trzeba PIĘTNOWAĆ! Zdrajcy szkalujący Polskę w arabskiej telewizji!

Jedyny plus tego filmu jest taki, że jeśli obejrzą go potencjalni islamscy imigranci to Polski będą unikać jak wieprzowiny i bardzo dobrze! Jesteśmy wolnym narodem, który ma pełne prawo do samostanowienia o sobie i ma pełne prawo nie chcieć na swoim terytorium zbrodniczego islamu.

Komentarze:

komentarzy

10 COMMENTS

 1. Nie myślcie, że odwalają dobrą robotę!!!!!! To jest myślenie na krótką metę. Pokazują Polskę jako kraj nazistowski, i zaraz dowiemy się że to my mordowaliśmy żydów podczas II WŚ, zaraz dowiemy się, że to my jesteśmy rasistami, że to wszystko przez nas. SZANUJCIE OPINIĘ O POLSCE W ŚWIECIE!!!!!!!

  • Ty głąbie – walczenie o dobrą opinię o Polsce w świecie w aktualnych czasach może nam zaszkodzić !! – trzeba przedstawiać nasz kraj w złym świetle żeny islamiści nie chcieli tu przyjechać. A ty ich chcesz ich tu lewaku zapraszać !! Zmień se zdjęcie z Orła polskiego na inne bo obrażasz nasze godło !

 2. Odwalają bardzo dobrą
  robotę !!. Powinni szerzyć straszne informacje szczególnie wśród
  muzułmanów. POLSKA to najniebezpieczniejszy kraj na świecie !! To
  kraj faszystowski ksenofobiczny z “polskimi obozami
  koncentracyjnymi ” Mordujemy tu gazem i palimy w krematoriach
  muzułmanów, żydów, ormian i wszystkich “nie chrześcijan”
  imigrantom zabieramy dzieci a ich wsadzamy do obozów gdzie są
  niemiłosiernie złe warunki do życia niegodne człowieka. Szerzenie
  takich opinii powinno zniechęcić tych nachodźców do przybywania
  do naszego kraju. Dlatego nie dementować tych pogłosek lecz je
  wzmagać !!! Natomiast głosić że Niemcy to najbezpieczniejszy kraj
  dla muzułmanów – tam powinni się udać !!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here