w ,

Skandaliczny show w ukraińskiej telewizji. 12-letnia matka szuka ojca swego dziecka

W ukraińskiej stacji telewizyjnej „Inter” zostanie wyemitowany program, w którym 12-letnia dziewczynka, a zarazem młoda matka, będzie poszukiwała ojca swego dziecka. W programie wezmą udział także mężczyźni, którzy są podejrzewani o ojcostwo. Szokujące w tym wszystkim jest to, że w programie wystąpi także matka 12-latki.

W ostatnich tygodniach mieliśmy do czynienia z kilkoma szokującymi i przekraczającymi kolejne granice zdarzeniami, które zaistniały w mediach i internecie. Jednym z nich było dokonanie przez kobietę aborcji na własnym dziecku i zamieszczenie materiału z tragicznej chwili w sieci. Innym z kolei „wybryk artystki”, która karmiła szczenię swoją własną piersią. Kolejnym tego typu szokującym przekroczeniem wszelkich barier jest telewizyjny show na Ukrainie, podczas którego 12-letnia matka będzie poszukiwała biologicznego ojca swego dziecka. W programie wezmą udział 4 mężczyźni podejrzewani o ojcostwo, a także matka dziewczynki.

ZOBACZ: Odnaleziono dokumenty wzywające Ukraińców do bestialskiego mordowania Polaków!!

Program „Dotyczy każdego” to nowość w ukraińskiej stacji telewizyjnej „Inter”, który ma za zadanie szokować i przyciągnąć duże grono odbiorców. Fabuła programu jest obliczona na odszukanie prawdziwego ojca dziecka, którym, jak wskazała 12-latka, jest jeden z czterech mężczyzn, którzy także wezmą udział w programie. Cała sprawa szokuje jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że potencjalnym ojcem dziecka może być każdy z nieletnich braci dziewczynki, 18-letni znajomy młodej matki lub 39-letni ojczym.

– W tej historii jest bardzo dużo pytań. Jak to możliwe, że Mama Tani dowiedziała się o ciąży córki dopiero 2 tygodnie przed narodzinami jej dziecka? Dlaczego nikt inny nie zwrócił uwagi na ciążę dziewczynki? Co będzie dalej z 12-latką i jej dzieckiem? Razem z rodziną Tani przy wsparciu ekspertów programu postaramy się znaleźć odpowiedź na te nurtujące nas pytania – czytamy w zapowiedzi telewizyjnego show.

Fakt, że potencjalnym ojcem dziecka może być któryś z braci oraz ojczym wskazuje na to, że w rodzinie dochodziło do tragicznych zdarzeń, gwałtów lub kazirodztwa. 12-letnia dziewczynka z pewnością przeżyła bardzo trudne, życiowe chwile, ale mimo to, ukraińska telewizja w umiejętny sposób zachęciła rodzinę do wzięcia udziału w skandalicznym show. Inną sprawą jest, że wydawcy i producenci pracujący w telewizji „Inter” w ogóle wpadli na tak skandaliczny i niedorzeczny pomysł jak stworzenie programu, w którym 12-latka będzie poszukiwała ojca swego dziecka. Wygląda na to, że upadek moralny nie tylko przychodzi z zachodu, ale także i ze wschodu.

Źródło: Stefczyk.info, PCh24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

BELGIA: Odmawiali Różaniec w katolickiej katedrze. Zostali wyprowadzeni przez policję!

ZERO pobłażania dla drobnych złodziei! Ziobro wprowadza zmiany w Kodeksie Wykroczeń! [WIDEO]