Skandaliczny show w ukraińskiej telewizji. 12-letnia matka szuka ojca swego dziecka - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Skandaliczny show w ukraińskiej telewizji. 12-letnia matka szuka ojca swego dziecka

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W ukraińskiej stacji telewizyjnej „Inter” zostanie wyemitowany program, w którym 12-letnia dziewczynka, a zarazem młoda matka, będzie poszukiwała ojca swego dziecka. W programie wezmą udział także mężczyźni, którzy są podejrzewani o ojcostwo. Szokujące w tym wszystkim jest to, że w programie wystąpi także matka 12-latki.

W ostatnich tygodniach mieliśmy do czynienia z kilkoma szokującymi i przekraczającymi kolejne granice zdarzeniami, które zaistniały w mediach i internecie. Jednym z nich było dokonanie przez kobietę aborcji na własnym dziecku i zamieszczenie materiału z tragicznej chwili w sieci. Innym z kolei „wybryk artystki”, która karmiła szczenię swoją własną piersią. Kolejnym tego typu szokującym przekroczeniem wszelkich barier jest telewizyjny show na Ukrainie, podczas którego 12-letnia matka będzie poszukiwała biologicznego ojca swego dziecka. W programie wezmą udział 4 mężczyźni podejrzewani o ojcostwo, a także matka dziewczynki.

ZOBACZ: Odnaleziono dokumenty wzywające Ukraińców do bestialskiego mordowania Polaków!!

Program „Dotyczy każdego” to nowość w ukraińskiej stacji telewizyjnej „Inter”, który ma za zadanie szokować i przyciągnąć duże grono odbiorców. Fabuła programu jest obliczona na odszukanie prawdziwego ojca dziecka, którym, jak wskazała 12-latka, jest jeden z czterech mężczyzn, którzy także wezmą udział w programie. Cała sprawa szokuje jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że potencjalnym ojcem dziecka może być każdy z nieletnich braci dziewczynki, 18-letni znajomy młodej matki lub 39-letni ojczym.

– W tej historii jest bardzo dużo pytań. Jak to możliwe, że Mama Tani dowiedziała się o ciąży córki dopiero 2 tygodnie przed narodzinami jej dziecka? Dlaczego nikt inny nie zwrócił uwagi na ciążę dziewczynki? Co będzie dalej z 12-latką i jej dzieckiem? Razem z rodziną Tani przy wsparciu ekspertów programu postaramy się znaleźć odpowiedź na te nurtujące nas pytania – czytamy w zapowiedzi telewizyjnego show.

Fakt, że potencjalnym ojcem dziecka może być któryś z braci oraz ojczym wskazuje na to, że w rodzinie dochodziło do tragicznych zdarzeń, gwałtów lub kazirodztwa. 12-letnia dziewczynka z pewnością przeżyła bardzo trudne, życiowe chwile, ale mimo to, ukraińska telewizja w umiejętny sposób zachęciła rodzinę do wzięcia udziału w skandalicznym show. Inną sprawą jest, że wydawcy i producenci pracujący w telewizji „Inter” w ogóle wpadli na tak skandaliczny i niedorzeczny pomysł jak stworzenie programu, w którym 12-latka będzie poszukiwała ojca swego dziecka. Wygląda na to, że upadek moralny nie tylko przychodzi z zachodu, ale także i ze wschodu.

Źródło: Stefczyk.info, PCh24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,174FaniLubię
17,894ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy