za: barenakedislam.com
w ,

Słowaccy celnicy bronią swojej ojczyzny! Ostrzelali nielegalnych islamskich imigrantów!

Do zdarzenia doszło na granicy węgiersko-słowackiej. Słowaccy celnicy oddali strzały do pojazdu, który nie zatrzymał się do kontroli. Ranna została 26 – letnia Syryjka. To pierwszy przypadek, w którym służby graniczne zmuszone były użyć broni przeciwko imigrantom.

Celnicy zatrzymali cztery samochody osobowe, które wjechały z Węgier. Trzy z nich zatrzymały się, jednak kierowca czwartego zaczął uciekać. Funkcjonariusze omal nie zostali przejechani. Słowacy najpierw oddali strzały w powietrze. Gdy to nie poskutkowało, strzelili w kierunku oddalającego się samochodu, którym jechały trzy osoby. Ranna została 26-letnia Syryjka. Kula trafiła ją w plecy. Kobietę przetransportowano do do szpitala w Dunajskiej Stredzie. Lekarze wyjęli jej z ciała pocisk. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

Poniedziałkowy incydent jest prawdopodobnie pierwszym przypadkiem użycia w krajach strefy Schengen ostrej amunicji przeciw imigrantom. Łącznie zatrzymano 11 imigrantów z Syrii i 6 przemytników ludzi. Syryjczycy trafili do ośrodka dla uchodźców, skąd będą deportowani z powrotem na Węgry. Przemytnikom grozi do 5 lat więzienia.

Źródło: pch24.pl, niezalezna.pl, tvp.info

Pamiętacie ten film przedstawiający niemiecką kontrolę graniczną?

Bardzo dobrze, że Słowacy bronią swoich granic! Inne, europejskie państwa powinny brać z nich przykład bo…

PanstwoGraniceTommy-Robinson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ilu uczestników liczył marsz KODu 7 maja?

Bzyk X Hice – KODują Was non stop