Sondaż: 70 procent Niemców przeciwko islamowi w ich kraju! - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

Sondaż: 70 procent Niemców przeciwko islamowi w ich kraju!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Angela Merkel mówi, że islam jest częścią Niemiec. W najnowszym sondażu, prawie jedna trzecia Niemców uważa, że na ich życie osobiste będzie mieć negatywny wpływ rosnąca liczba muzułmanów w Niemczech.

70 procent twierdzi, że islamowi bynajmniej nie należy się miejsce w Niemczech. Tylko 19 procent postrzega to tak jak kanclerz. Takie są wyniki niedawnego badania przeprowadzonego przez instytut YouGov dla stacji telewizyjnej SAT.1.

51 procent respondentów uważa, że religia islamska usprawiedliwia przemoc, gdy 31 procent nie zgadzało się z tym stwierdzeniem. 25 procent zgadza się na to, by urzędnicy państwowi mogli nosić muzułmańskie chusty, 65 procent nie życzy sobie tego.

Istnieje obawa, że wpływ islamu w Niemczech będzie zbyt duży – tak myśli 71 procent. 23 procent uważa inaczej.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,473FaniLubię
18,034ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy