Sondaż Kantar: Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygrywa! W Sejmie tylko cztery partie! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Sondaż Kantar: Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygrywa! W Sejmie tylko cztery partie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W najnowszym sondażu opublikowanym przez Kantar Public Prawo i Sprawiedliwość miażdży konkurencję! Na nic się zdają kłamstwa totalnej opozycji, na nic się zdają manipulacje Gasiuk-Pihowicz o “milionach protestujących Polaków”. Polacy chcą zmian! Polacy mają dość III RP! Polacy mają dość postkomuny i nietykalnych dotychczas kast! Koniec z bezprawiem.

PiS – 38 proc. Polaków.

PO – 19 proc.

Kukiz’15 – 9 proc.

Nowoczesna – 8 proc.

A poza Sejmem znalazłyby się: SLD (4 proc.), PSL (3 proc.), Wolność (2 proc.) wyborców, a na Partię Razem oraz Twój Ruch po 1 proc. ankietowanych. W badaniu wzięła udział reprezentatywna próba 1027 mieszkańców Polski w wieku 18 i więcej lat, techniką wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo (CAPI).

Za: wp.pl

 

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy