w

Stefan Niesiołowski domaga się sankcji dla Polski! Pora na zamknięcie w psychiatryku?

Niesiołowski: W Polsce łamane są prawa człowieka (…) W Polsce nie ma demokracji (…) PiSowska dyktatura (…) reżimowa telewizje ze stanu wojennego (…) Im więcej sankcji zostanie nałożonych na Polskę, tym lepiej!

“Chciałbym bardzo podziękować Komisji Weneckiej za jasne stanowisko w sprawie łamania przez pisowski reżim standardów demokratycznych i praw człowieka w Polsce.” – stwierdził najbardziej znany hejter w Polsce.

“Chciałbym jeszcze raz naszym przyjaciołom na Zachodzie powiedzieć: sankcje nałożone na reżim PiS-u są dobre dla Polski. Polska to nie PiS. Reżim Kaczyńskiego to nie Polska. To jest pisowska dyktatura! Nie krępujcie się nie wahajcie się. Wszystkie sankcje, wszystko co osłabia ten reżim, służy Polsce. Polska będzie krajem demokratycznym, odzyskamy demokrację i wolność. Im szybciej tym lepiej…”

Na Facebooku od dawna funkcjonuje profil: Zamykamy Stefana Niesiołowskiego w psychiatryku – który obecnie ma ponad 30 tysięcy fanów. Podpisuję się pod tym apelem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kolejna Europejka ofiarą islamskiej “zabawy” tzw. “Taharrush”. Nie dała się zgwałcić więc została pobita i pocięta nożem!

Andrzej Duda do KOD: “Prezydent nie boi się kalumni ludzi odstawionych od stołków!” (WIDEO!)