w ,

Strzelnice w każdym powiecie! Program rusza od 2018 roku! Popieracie?

Od początku 2018 roku Ministerstwo Obrony Narodowej planuje wprowadzenie programu budowy nowych i rewitalizacji starych strzelnic. Program ma objąć docelowo wszystkie powiaty. O projekcie poinformował wiceminister Michał Dworczyk.

Dotychczas hasło ogólnodostępnych strzelnic padało przeważnie z ust Grzegorza Brauna. Wygląda na to, że politycy PiSu przejęli ten postulat. Wiceminister Dworczyk twierdzi, że budżet dla projektu już został zaklepany:

Mamy zabezpieczone środki i jesteśmy na etapie wprowadzania zmian prawnych. Jest to program związany z dofinansowaniem budowy i rewitalizacji strzelnic. Chcielibyśmy, żeby w każdym powiecie poza jedną kompanią wojsk obrony terytorialnej, jedną szkołą średnią prowadzącą klasy wojskowe, była również jedna strzelnica – otwarta dla wszystkich, prowadzona przez samorząd.
Wiceminister stwierdził, że strzelnice cieszą się dużą popularnością a 100 strzelnic, które obecnie funkcjonują to niewystarczająca ilość.

źródło: kresy.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Kwestią absolutnie bezdyskusyjną , jest umożliwienie POLAKOM ,obrony własnego mienia , własnej , rodziny , . Broń jest naturalnym , niezbędnym narzędziem w posiadaniu człowieka , praktycznie od powstania człowieka , Dziś mamy całkowicie przekłamany obraz , wszystkiego co dotyczy broni palnej w rękach człowieka . Człowiek od zarania dziejów pierwsze o czym myślał to o zdobyciu ,lub zrobieniu , broni , pomagającej mu w codziennym życiu i właśnie zwróćmy uwagę na historię , gdzie nie było kodeksu karnego ,nie było technik policyjnych nie było poczucia w ogóle niezgodności z prawem . JAKOŚ NIE MORDOWALI SIĘ LUDZIE NAWZAJEM WE WŁASNYCH , PLEMIONACH , MIASTACH CZY WIOSKACH , FAKT BYŁY TE RZECZY ,ALE BIORĄC POD UWAGĘ ŻE WSZYSCY LUDZIE BYLI UZBROJENI , TO ZNIKOME WYPADKI Adziś mędrcy wmawiają ludziom ,jakoby w POLSCE było pełno wariatów czy psychopatów , i gdy da się im broń to wybiją się nawzajem . JAKI TO ABSURD , TĄ BZDURĘ TŁUMACZĘ TYM , ŻE W WIĘKSZOŚCI OPONENCI DANIA LUDZIOM BRONI , TO ZWOLENNICY BYŁYCH , WŁADZ JAK I TEŻ , LEWACTWO , I JAK WIEMY CI LUDZIE MAJĄ BARDZO OGRANICZONE , ROZUMOWANIE , I NIE SĄ W STANIE INTELEKTEM NADĄŻYĆ ZA PRAWDZIWYM ŚWIATEM , I ŻYJĄ W SWOICH OGRANICZONYCH ŚWIATKACH I Z TYM IM DOBRZE ,. POLAKÓW ROZBROIŁ STALIN – STALIN I WSZYSCY DOBRZE TO WIEMY , STALIN KTÓRY SWOIM SIEPACZOM TUTAJ PRZYBYŁYM . KAZAŁ WYMORDOWAĆ ARMIĘ POLSKĄ , I DOKONAĆ OGÓLNEGO ROZBROJENIA POD GROŻBĄ KARY , NAWET ŚMIERCI , BYŁO TO . SPOWODOWANE TYM ŻEBY POLACY NIE MOGLI ZBROJNIE WYSTĄPIĆ PRZECIWKO OKUPANTOWI SAWIECKIEMU CZY SPRAWUJĄCYM TU WŁADZE POLSKOJĘZYCZNYM STALINA SŁUGUSOM , REWIZJE W CAŁYM KRAJU WYSOKIE KARY ,ITD. SPOWODOWAŁY ROZBROJENIE POLAKÓW . WIĘC IDĄC DALEJ , TO NIE DO ZAAKCEPTOWANIA JEST SYTUACJA , ŻE W KWESTII BRONI DLA OBYWATELI , OBOWIĄZUJĄ STALINOWSKIE ZASADY , TO NIE LOGICZNE I NIE ETYCZNE ,DLA POLITYKÓW WOLNEJ POLSKI , ZBRODNIARZ STALIN , ROBIŁ ŻLE , RZECZY KTÓRE HISTORIA WYJAŚNIA , REHABILITUJE SIĘ PRAWDZIWYCH BOHATERÓW , PRZYWRACAMY DOBRE IMIE NIEZŁOMNYM , TU CHWAŁA ZA TO POLSKIEMU RZĄDOWI , ALE W KWESTII BRONI I DO NIEJ DOSTĘPU TKWIMY W STALINIŻMIE NON-STOP . TE STRZELNICE SĄ NADZIEJĄ , NADZIEJĄ I OBOWIĄZKIEM , MA SIĘ ROZUMIEĆ , BO , PUBLICZNIE SIĘ LUDZI ZAPOZNA , Z BRONIĄ , I LICZĘ ŻE POTEM BĘDZIE DOSTĘPNA .

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

MOCNE! Grzegorz Braun komentuje próbę REFORMY SĄDOWNICTWA i WETO Andrzeja Dudy

Kazimierz Sowa łamie nakazy Kościoła! Dlaczego dalej jest „księdzem”? Apelujmy do Arcybiskupa Jędrzejewskiego o usunięcie go ze stanu kapłańskiego!