https://www.youtube.com/watch?v=iJPTzHE1atM&t=16s
w , , ,

SZANUJESZ WŁASNE ŻYCIE? Nie jedź do EGIPTU CZY TURCJI 🔥🔥🔥

Zapraszam do dyskusji pod filmem! #Egipt #Turcja #wakacje #islam #podróże

I nagramy ponad rok temu film o Turcji:

Co myślisz?

6 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Ja mam propozycję wyjazdu na wakacje na daleką północ i Finlandii, i Szwecji, i Norwegii (okolice koła podbiegunowego). Niby będziemy jechać i nocować na odludnych terenach, ewentualnie pola kempingowe, więc powinno być bezpiecznie, ale zastanawiam się, czy to mimo wszystko dobry pomysł… Ma ktoś jakieś doświadczenia, przemyślenia, zasłyszenia?

    • idiota jest ten ktory rozpowszechnia propagande nie majac pojecia o tym jak prawdziwy swiat wyglada… Ale moze lepiej, ze nie reprezentujesz Polakow w swiecie, wystarczajaco mamy debili.

  2. Ja mam tylko jedno pytanie do wszystkich tych,którzy twierdzą,że islamiści,imigranci itd.to też ludzie i nie należy oceniać ich jednakowo i wszystkie te pierdułki…dlaczego z Chińczykami nie ma tego problemu a jest ich wszędzie pełno?Nie słyszałam ani razu,żeby dokonali ataku terrorystycznego,żeby zbiorowo gwałcili itd.Kazek,nie wierzę,że jak wszedłeś pierwszy raz do toalety w centrum handlowym,wiedziałeś jak korzystać.Korzystanie z toalet publicznych(umiejętność),nie jest chyba wyznacznikiem inteligencji,kultury,światopoglądu i wiedzy o wszechświecie.

  3. Głupota ludzka nie zna granic – Autor bardziej propagandowy i tendencyjny niż całe TVPiS. Byłem w Turcji 6 razy(w zeszłym roku dwa). Nigdy z biurem podróży. Piękny kraj i normalni ludzie. Jak ktoś jest idiotą i nie potrafi się zachować w kraju islamskim to nic się na to nie poradzi – zresztą my to taki naród, co go jeszcze trzeba uczyć korzystać z toalet(kto korzystał z publicznych w centrach handlowych, ten wie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Polska przestanie być gospodarczą kolonią Niemiec? Premier Szydło w Chinach o Nowym Jedwabnym Szlaku

WATCHDOG POLSKA – kolejna organizacja finansowana przez pro-imigranckie organizacje Sorosa.