w ,

Szczyt! Na jednym wiecu politycznym sędzia i oskarżony o korupcję polityk Platformy Obywatelskiej!

Wczoraj w całym kraju odbywały się seanse nienawiści względem ministra Zbigniewa Ziobry, tzw. wiece solidarności z sędzią Pawłem Juszczyszynem, na których obok sędziów pojawili się również aktywni politycy. Na proteście we Wrocławiu obecny był chociażby były senator PO, Józef Pinior, który jest oskarżonym w dwóch procesach. W jednym z nich, prowadzącym sprawę jest sędzia Marek Górny, który także pojawił się na wczorajszym wiecu.

29 listopada 2016 Józef Pinior został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego wraz z grupą innych osób. Prokurator z Prokuratury Krajowej przedstawił mu dwa zarzuty dotyczące popełnienia przestępstw korupcyjnych, do których popełnienia sam Józef Pinior się nie przyznał. Wierzycie w sprawiedliwy proces?

Sędzia Marek Górny prowadzi sprawę, w której Józef Pinior jest oskarżony przez prokuraturę m.in. o przyjęcie co najmniej 40 tys. zł łapówki. Ostatnie medialne informacje dotyczące zajmowania się sprawą przez sędziego Górnego datowane są na luty 2019 r.

Za: niezalezna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wysłuchanie bicia serca dziecka przed dokonaniem aborcji? To pomysł ze Słowacji!

Paryż: lekarz pogotowia ratunkowego zaatakowany przez imigranta