Szkalowanie Żołnierzy Wyklętych - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Szkalowanie Żołnierzy Wyklętych

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W ciągu ostatnich kilku dni lewicowe organizacje dopuściły się dewastacji pomników i murali związanych z pamięcią o Żołnierzach Wyklętych.
Chciałbym zachęcić do zgłaszania administracji facebooka strony “Żołnierze Przeklęci”, obrażającej pamięć o poległych za ojczyznę bohaterach.
Schowani za maskami, nie podający swoich nazwisk chłopcy(?) z antifo podobnych organizacji założyli stronę o nazwie Narodowe Siły Zbrojne a następnie po zebraniu “lajków” zmienili jej nazwę na “Żołnierze Przeklęci” – proszę o zgłaszanie tego facebookowi jako wzywanie do nienawiści bądź jako zwykły scam.

Proszę udostępniać poniższy post na facebooku.


zniszczony pomnik sanitariuszki AK Danuty Siedzikówny "Inki"

Osobiście gdybym złapał gada, który to zrobił to uciąłbym łapy.


LogoPrawicowyInternetMale

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy