Szwecja: Gwałciciel uniewinniony, bo nie zrozumiał odmowy ofiary... - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Szwecja: Gwałciciel uniewinniony, bo nie zrozumiał odmowy ofiary…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Szwedzki sąd stwierdził, że iracki gwałciciel 14-letniej dziewczynki nie może zostać skazany na karę więzienia, ponieważ… nie zrozumiał sprzeciwu swojej ofiary.

Z informacji przekazanych w tej sprawie przez szwedzkie media wynika, że sąd na siłę szukał „usprawiedliwienia” dla Irakijczyka. Ten bowiem nie tylko zgwałcił 14-latkę, ale również sfilmował swój czyn, a potem szantażował ofiarę i jej rodzinę.

Mimo, że w tym przypadku sąd nie mógł powołać się na „niezrozumienie sprzeciwu” przez gwałciciela, to udało się znaleźć inną „okoliczność łagodzącą”. Stwierdzono mianowicie, że Irakijczyk choruje na zespół ADHD.

Na zaprezentowanym przed sądem nagraniu widać i słychać wyraźnie jak dziewczynka broni się przed napastnikiem. Zdaniem sądu gwałciciel „ma problemy w relacjach międzyludzkich”, przez co „nie zrozumiał odmowy”. Zgodnie z wyrokiem Irakijczyk został uniewinniony za gwałt. Zostanie jednak objęty programem terapeutycznym. Dodatkowo w ramach rekompensaty za szantaż musi zapłacić 60 tys. koron (około 30 tys. zł).

Za: pch24.pl, źródło: polsatnews.pl

https://www.youtube.com/watch?v=7pOxJHl-JUM&t=6s

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy