Szwecja: imigranci zbiorowo zgwałcili Europejkę. Wypuszczono ich i zapłacono im odszkodowanie! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Szwecja: imigranci zbiorowo zgwałcili Europejkę. Wypuszczono ich i zapłacono im odszkodowanie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Oto przykład wspaniałej “integracji” w szwedzkim społeczeństwie i test dla szwedzkiego wymiaru sprawiedliwości w obliczu najazdu obcej nam kultury.

Czterech przybyszów zostało aresztowanych za gwałt na kobiecie. Jak się okazało byli to „uchodźcy” z Afryki Wschodniej. Nie jest to oczywiście pierwszy przypadek „kulturowego ubogacania” szwedzkich niewiast – sprawa nie byłaby zapewne poruszana publicznie (w końcu tego typu czyny są na porządku dziennym w Skandynawii) ale polskiego czytelnika może zbulwersować fakt, że gwałcicieli wypuszczono.

Gdyby tego było mało, jeden z nich już otrzymał odszkodowanie a na pieniądze czekają kolejni. Wszystko przez to, że sąd nie był w stanie ustalić „kto co robił w czasie gwałcenia kobiety”…

Do gwałtu doszło w nocy 17 października 2015 roku, w miejscowości Ludvika. Szwedka wracając do domu została zaatakowana przez grupę „uchodźców”. Ofiarę zaciągnięto do alejki i gwałcono. Bandytów spłoszył przechodzień. Aresztowano czterech mężczyzn. Dwóch z nich to muzułmańscy Erytrejczycy w wieku od 19 do 26 lat.

Policja radzi kobietom aby nie wychodziły same z domów po zmroku:

https://www.youtube.com/watch?v=pLCWbrWqe1Y

Trzeźwo myślącemu Polakowi nie przyszłoby nawet do głowy, że taka absurdalna sytuacja może mieć miejsce. Czterech murzynów gwałci Europejkę i zamiast uciąć im narzędzia gwałtu i deportować do Afryki, jednego z nich natychmiastowo wypuszczono i otrzymał od szwedzkiego podatnika odszkodowanie w wysokości 140 tys. koron (ok. 70.000 PLN). Szwedzki sąd uznał, że Afrykańczyk gwałcił kobietę ale „był bardziej pasywny” niż jego kompani. Dlatego należy mu się ok 70 tys. PLN za „traumę, jaką przeżył w szwedzkim więzieniu”.

Pozostała trójka została wypuszczona z więzienia ponieważ zdaniem sędziego, nie sposób ustalić, „kto dokładnie co robił w czasie gwałtu”, więc nikogo nie wolno skazać. Teraz czekają na odszkodowania, które im przyznano.

Kiedy dowiaduję się o takich wydarzeniach mam ochotę krzyczeć, że bardzo dobrze, że durne społeczeństwa Europy Zachodniej zostaną zniszczone w ciągu kilku pokoleń. Polityczna poprawność wpajana od dziecka młodym Europejczykom stworzyła pokolenie ciot niepotrafiących się przeciwstawić lewackiej propagandzie. Zginą pod naporem islamu a ich kobiety wylądują w haremach dzikiej masy najeźdźców.

Szkoda tylko tych dziewczyn. Zastanówcie się co musi czuć biała Europejka (którą czterech murzynów zgwałciło w jej miasteczku) widząc, że żyją na wolności, nie zostali wydaleni z kraju i jeszcze dostaną pieniądze z jej podatków. Na miejscu ojca tej dziewczyny zabiłbym skurwieli – może resztę życia spędziłbym w więzieniu ale ze świadomością, że przynajmniej próbowałem przywrócić normalność we własnym kraju.

Epidemia gwałtów w Norwegii! Praktycznie wszystkie dokonywane są przez muzułmanów!

Źródło: niezalezna.pl barenakedislam.com

Niepełnosprawna dziewczyna na wózku grupowo zgwałcona w ośrodku dla uchodźców! Wszystkich zwolniono z aresztu!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,509FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy