w , ,

Szwecja: imigranci zbiorowo zgwałcili Europejkę. Wypuszczono ich i zapłacono im odszkodowanie!

Oto przykład wspaniałej „integracji” w szwedzkim społeczeństwie i test dla szwedzkiego wymiaru sprawiedliwości w obliczu najazdu obcej nam kultury.

Czterech przybyszów zostało aresztowanych za gwałt na kobiecie. Jak się okazało byli to „uchodźcy” z Afryki Wschodniej. Nie jest to oczywiście pierwszy przypadek „kulturowego ubogacania” szwedzkich niewiast – sprawa nie byłaby zapewne poruszana publicznie (w końcu tego typu czyny są na porządku dziennym w Skandynawii) ale polskiego czytelnika może zbulwersować fakt, że gwałcicieli wypuszczono.

Gdyby tego było mało, jeden z nich już otrzymał odszkodowanie a na pieniądze czekają kolejni. Wszystko przez to, że sąd nie był w stanie ustalić „kto co robił w czasie gwałcenia kobiety”…

Do gwałtu doszło w nocy 17 października 2015 roku, w miejscowości Ludvika. Szwedka wracając do domu została zaatakowana przez grupę „uchodźców”. Ofiarę zaciągnięto do alejki i gwałcono. Bandytów spłoszył przechodzień. Aresztowano czterech mężczyzn. Dwóch z nich to muzułmańscy Erytrejczycy w wieku od 19 do 26 lat.

Policja radzi kobietom aby nie wychodziły same z domów po zmroku:

https://www.youtube.com/watch?v=pLCWbrWqe1Y

Trzeźwo myślącemu Polakowi nie przyszłoby nawet do głowy, że taka absurdalna sytuacja może mieć miejsce. Czterech murzynów gwałci Europejkę i zamiast uciąć im narzędzia gwałtu i deportować do Afryki, jednego z nich natychmiastowo wypuszczono i otrzymał od szwedzkiego podatnika odszkodowanie w wysokości 140 tys. koron (ok. 70.000 PLN). Szwedzki sąd uznał, że Afrykańczyk gwałcił kobietę ale „był bardziej pasywny” niż jego kompani. Dlatego należy mu się ok 70 tys. PLN za „traumę, jaką przeżył w szwedzkim więzieniu”.

Pozostała trójka została wypuszczona z więzienia ponieważ zdaniem sędziego, nie sposób ustalić, „kto dokładnie co robił w czasie gwałtu”, więc nikogo nie wolno skazać. Teraz czekają na odszkodowania, które im przyznano.

Kiedy dowiaduję się o takich wydarzeniach mam ochotę krzyczeć, że bardzo dobrze, że durne społeczeństwa Europy Zachodniej zostaną zniszczone w ciągu kilku pokoleń. Polityczna poprawność wpajana od dziecka młodym Europejczykom stworzyła pokolenie ciot niepotrafiących się przeciwstawić lewackiej propagandzie. Zginą pod naporem islamu a ich kobiety wylądują w haremach dzikiej masy najeźdźców.

Szkoda tylko tych dziewczyn. Zastanówcie się co musi czuć biała Europejka (którą czterech murzynów zgwałciło w jej miasteczku) widząc, że żyją na wolności, nie zostali wydaleni z kraju i jeszcze dostaną pieniądze z jej podatków. Na miejscu ojca tej dziewczyny zabiłbym skurwieli – może resztę życia spędziłbym w więzieniu ale ze świadomością, że przynajmniej próbowałem przywrócić normalność we własnym kraju.

Epidemia gwałtów w Norwegii! Praktycznie wszystkie dokonywane są przez muzułmanów!

Źródło: niezalezna.pl barenakedislam.com

Niepełnosprawna dziewczyna na wózku grupowo zgwałcona w ośrodku dla uchodźców! Wszystkich zwolniono z aresztu!

9 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Słowak, Polak, Rosjanin. Ukrainiec podaj im rękę a ci będzie wdzięczny do końca życia.
    Arab podaj im rękę a wysadzi cię w powietrze.
    My Słowianie musimy się trzymać razem i nie dać się złamać.

  2. To wszystko kłamstwa i kalumnie! Pani, mieszkająca w Calais wymyśliła sobie relację o imigrantach w domu przy winie! To wszystko nieprawda! W Kolonii w sylwestra to była mistyfikacja – to narodowcy gwałcili! Uchodźcy to są wszyscy ludzie z doktoratami, mili, uprzejmi, pokojowi i w dodatku geje! Przestańcie siać dezinformację o brutalności islamistów! Niech żyje socjalizm! Niech żyje EU! Niech żyje multikulti! Niech żyje islam! Precz z białym heteroseksualnym mężczyzną, tworzącym system opresyjny!

4 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

  4. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Posłowie nie chcą się zgodzić na nowe zasady przyjmowania uchodźców!

Tysiąc złotych nagrody dla KAŻDEGO pracownika ZUS! Koszt: 45 mln zł! Młody Polaku, na emeryturę nie licz!