Szwecja: Od 9 dni każdej nocy płoną samochody w coraz to kolejnych miastach!

1
19832

Policja i straż pożarna są bezradne – od ponad tygodnia ktoś podpala samochody w Szwecji. Zaczęło się w Malmö – do tej pory zanotowano kilkadziesiąt podpaleń samochodów stojących na ulicach. Bandyckie akty mają zawsze miejsce w nocy. Husby i Jordbro – przedmieściach stołecznego Sztokholmu, Boras w zachodniej części kraju i Södertälje.

Sprawcy są nieuchwytni, a motywy nieznane. Tym bardziej wiec zaczyna się powoli szerzyć psychoza. Na miejscu przestępstwa policja kilka razy odnalazła butelki z łatwopalną cieczą.

– W krótkim czasie spaliło się wiele samochodów. Nie wiemy, czym jest to spowodowane. Nie doszło do żadnych większych rozruchów społecznych – przedstawiciela policji cytuje agencja ELTA.

Za: dzienniknarodowy.pl, źródło: Cars burn across Sweden

 

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Skoro masz się za patriotę, to postaraj się poprawnie posługiwać naszym ojczystym językiem. Póki co mam Cię za analfabetę, ewentualnie pozera, który w rzeczywistości polskie wartości i język ma w dupie. W każdym artykule aż roi się od błędów językowych, stylistycznych. Poza tym, spora część Twoich wypowiedzi sugeruje raczej chory nacjonalizm, niż patriotyzm, ale to nieco inna bajka…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here