Szwecja: Od 9 dni każdej nocy płoną samochody w coraz to kolejnych miastach!

1
19777

Policja i straż pożarna są bezradne – od ponad tygodnia ktoś podpala samochody w Szwecji. Zaczęło się w Malmö – do tej pory zanotowano kilkadziesiąt podpaleń samochodów stojących na ulicach. Bandyckie akty mają zawsze miejsce w nocy. Husby i Jordbro – przedmieściach stołecznego Sztokholmu, Boras w zachodniej części kraju i Södertälje.

Sprawcy są nieuchwytni, a motywy nieznane. Tym bardziej wiec zaczyna się powoli szerzyć psychoza. Na miejscu przestępstwa policja kilka razy odnalazła butelki z łatwopalną cieczą.

– W krótkim czasie spaliło się wiele samochodów. Nie wiemy, czym jest to spowodowane. Nie doszło do żadnych większych rozruchów społecznych – przedstawiciela policji cytuje agencja ELTA.

Za: dzienniknarodowy.pl, źródło: Cars burn across Sweden

 

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Skoro masz się za patriotę, to postaraj się poprawnie posługiwać naszym ojczystym językiem. Póki co mam Cię za analfabetę, ewentualnie pozera, który w rzeczywistości polskie wartości i język ma w dupie. W każdym artykule aż roi się od błędów językowych, stylistycznych. Poza tym, spora część Twoich wypowiedzi sugeruje raczej chory nacjonalizm, niż patriotyzm, ale to nieco inna bajka…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here