w

Szwecja. Polacy bronili Polkę przed imigrantami. Zatrzymała ich szwedzka Policja!

W poniedziałkowy wieczór szwedzka policja otrzymała informację że grupa Polaków planuje atak na budynki w których przebywają imigranci z Syrii. Ich działania miały być motywowane odwetem za pobicie Polki przez imigrantów zamieszkujących ośrodek. We wtorkowy poranek funkcjonariusze zatrzymali na terenie Nynashamn (60 kilometrów od Sztokholmu) 14 osób poruszających się samochodami, w których odkryto m.in. kije bejsbolowe. Większość z nich to osoby stale zamieszkujące Szwecję. 

Policja poinformowała, że zatrzymani to w większości Polacy o skrajnych poglądach. Jak dodała, zatrzymani mogą usłyszeć m.in. zarzut przygotowania napaści i planowania podpalenia. Dla Szwedów „skrajne poglądy” to sprzeciwianie się polityce imigracyjnej, polski stereotypowy wyborca Platformy Obywatelskiej byłby w Szwecji uznany za osobę o „radykalnych poglądach”.

W zeszłym roku podania o przyznanie azylu w Szwecji złożyło 163 tys. osób. W tym roku kraj ten spodziewa się napływu ponad 100 tys. uchodźców. Pod koniec stycznia wzrosło napięcie pomiędzy Europejczykami a imigrantami po tym jak 15 letni islamista zasztyletował 22-latkę pracującą w ośrodku dla uchodźców w Molndal koło Gothenburga. Władze zabroniły uczczenia pamięci zamordowanej…

Jak widać to Polacy muszą bronic honoru szwedzkich mężczyzn, którzy od dawna nie potrafią obronić swoich kobiet, kraju i godności. Najlepiej obrazuje to humorystyczny filmik „Captain Sweden”.

https://www.youtube.com/watch?v=ja5zlGZRDc4

Źródła: http://www.bbc.com/ http://telewizjarepublika.pl/

Relacja z manifestacji przeciwko przyjmowaniu imigrantów. Polacy przeciwko islamizacji naszego kraju!

„Na matkę i na ojczyznę się nie donosi” – Polacy za wieszaniem zdrajców!