Szwecja. Polacy bronili Polkę przed imigrantami. Zatrzymała ich szwedzka Policja!

7
91190

W poniedziałkowy wieczór szwedzka policja otrzymała informację że grupa Polaków planuje atak na budynki w których przebywają imigranci z Syrii. Ich działania miały być motywowane odwetem za pobicie Polki przez imigrantów zamieszkujących ośrodek. We wtorkowy poranek funkcjonariusze zatrzymali na terenie Nynashamn (60 kilometrów od Sztokholmu) 14 osób poruszających się samochodami, w których odkryto m.in. kije bejsbolowe. Większość z nich to osoby stale zamieszkujące Szwecję. 

Policja poinformowała, że zatrzymani to w większości Polacy o skrajnych poglądach. Jak dodała, zatrzymani mogą usłyszeć m.in. zarzut przygotowania napaści i planowania podpalenia. Dla Szwedów “skrajne poglądy” to sprzeciwianie się polityce imigracyjnej, polski stereotypowy wyborca Platformy Obywatelskiej byłby w Szwecji uznany za osobę o “radykalnych poglądach”.

W zeszłym roku podania o przyznanie azylu w Szwecji złożyło 163 tys. osób. W tym roku kraj ten spodziewa się napływu ponad 100 tys. uchodźców. Pod koniec stycznia wzrosło napięcie pomiędzy Europejczykami a imigrantami po tym jak 15 letni islamista zasztyletował 22-latkę pracującą w ośrodku dla uchodźców w Molndal koło Gothenburga. Władze zabroniły uczczenia pamięci zamordowanej…

Jak widać to Polacy muszą bronic honoru szwedzkich mężczyzn, którzy od dawna nie potrafią obronić swoich kobiet, kraju i godności. Najlepiej obrazuje to humorystyczny filmik “Captain Sweden”.

Źródła: http://www.bbc.com/ http://telewizjarepublika.pl/

Komentarze:

komentarzy

7 KOMENTARZE

  1. Jesteście chorzy umysłowo. Przed właśnie takimi terrorystami (z tym, że islamskimi) uciekają uchodźcy, tylko po to by trafić na katolickich.
    Jesteście dokładnie tacy sami jak ISIS oraz realizujecie jego politykę.

  2. […] Dopadł aktora-agresora i po polsku, grzecznie zapytał „co jest kurwa?!” kazał „przeprosić kobietę”. Złapany za gardło aktor, szybko wyjaśnił, że to tylko eksperyment społeczny. Bohatera uspokoił dopiero widok kamery nagrywającej całe zdarzenie. Może ktoś się śmiać, że w Szwecji Polak mówi po polsku, ja jestem dumny z takiej reakcji, tak Polacy są wychowani – widzisz osobę bijącą kobietę, to nie zastanawiasz co się stało, zatrzymujesz go. Europa może się od nas uczyć. Warto też przypomnieć w tym miejscu o niedawnych zatrzymaniach: Polacy bronili Polkę przed imigrantami. Zatrzymała ich szwedzka Policja! […]

  3. Szwedzi dawno zapomnieli że są potomkami Wikingów i wojów Gustawa Adolfa. Tylko w muzeum mają polskie chorągwie zdobyte w wojnie z nami. A teraz to my mamy bronić ich spokojnego , ułożonego , praktycznie bezproblemowego życia. Cholerka żebyście Mnie teraz nie wzięli za “propagandystę” – SZWEDZI OBUDZICIE SIĘ , bo jeżeli tego nie zrobicie to obudzicie się w państwie islamskim.

  4. POLACY TO SĄ WALECZNI CHŁOPCY OD WIEKÓW BRONILI SWOICH KOBIET,WIĘC NIECH CI CO CHCĄ KRZYWDZIĆ SIE BOJA BO POLACY NIE POZWOLĄ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here