Szwecja. Polacy bronili Polkę przed imigrantami. Zatrzymała ich szwedzka Policja! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Szwecja. Polacy bronili Polkę przed imigrantami. Zatrzymała ich szwedzka Policja!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W poniedziałkowy wieczór szwedzka policja otrzymała informację że grupa Polaków planuje atak na budynki w których przebywają imigranci z Syrii. Ich działania miały być motywowane odwetem za pobicie Polki przez imigrantów zamieszkujących ośrodek. We wtorkowy poranek funkcjonariusze zatrzymali na terenie Nynashamn (60 kilometrów od Sztokholmu) 14 osób poruszających się samochodami, w których odkryto m.in. kije bejsbolowe. Większość z nich to osoby stale zamieszkujące Szwecję. 

Policja poinformowała, że zatrzymani to w większości Polacy o skrajnych poglądach. Jak dodała, zatrzymani mogą usłyszeć m.in. zarzut przygotowania napaści i planowania podpalenia. Dla Szwedów “skrajne poglądy” to sprzeciwianie się polityce imigracyjnej, polski stereotypowy wyborca Platformy Obywatelskiej byłby w Szwecji uznany za osobę o “radykalnych poglądach”.

W zeszłym roku podania o przyznanie azylu w Szwecji złożyło 163 tys. osób. W tym roku kraj ten spodziewa się napływu ponad 100 tys. uchodźców. Pod koniec stycznia wzrosło napięcie pomiędzy Europejczykami a imigrantami po tym jak 15 letni islamista zasztyletował 22-latkę pracującą w ośrodku dla uchodźców w Molndal koło Gothenburga. Władze zabroniły uczczenia pamięci zamordowanej…

Jak widać to Polacy muszą bronic honoru szwedzkich mężczyzn, którzy od dawna nie potrafią obronić swoich kobiet, kraju i godności. Najlepiej obrazuje to humorystyczny filmik “Captain Sweden”.

Źródła: http://www.bbc.com/ http://telewizjarepublika.pl/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,490FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy