Bardzo duży zbiór tatuaży związanych z Powstaniem Warszawskim (są to w głównej mierze Znaki Polski Walczącej oraz sceny z Powstania). Powstanie Warszawskie jest najbardziej popularnym motywem polskich tatuaży. Sam również mam na nodze Znak Polski Walczącej. Sądzę, że zrobiłem go sobie z tego samego powodu co wszyscy inni decydujący się umieścić na swoim Ciebie na całe życie tatuaż. Ten znak w moim życiu symbolizuje skąd pochodzę, to że moi przodkowie, moi rodacy kilkadziesiąt lat temu ginęli bo chcieli żyć w wolnej, niepodległej Polsce. Ginęli ponieważ kierowali się honorem – tym o czym dzisiaj wielu Polaków zapomina jadąc na “Zachód” pracować na zmywaku albo przewijając starych Niemców. W przedwojennej Polsce – Polacy stanowi odrodzony, dumny naród – dzisiaj musimy się podnieść po wymordowaniu polskiej inteligencji, musimy ją odbudować a te znaki na naszych ciałach niech nam przypominają abyśmy o tym nigdy nie zapomnieli.

 

 

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. Czytajac opis pod tatuazami z powstania nie moglem uwierzyc co koles napisal to ze ktos wyjechal za chlebem to juz nie jest patriota ? Lepiej zyc w Polsce i krasc ? Bo przeciez nie ma pracy bez konkretnych kontaktow. Co powiedziec dziecku jak nie ma na chleb ? Dzisiaj nie jemy bo tak trzeba aby byc patriota ?

    • Nie przesadzaj.Praca w Polsce jest.Nie znajdują jej lenie i cioty z wysoko zadartym nosem.Myslicie ze na poczatku stazu pracy bedziecie zarabiac kokosy.Dwie lewe rece, cioty i eunuchy z Was spierdalajcie podcierac dupska staremu niemcowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here