w

To nie żart! Erdogan nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla!

Bośniacka wspólnota kultury „Preporod”, wspólnie ze Stowarzyszeniem Demokratycznych Prawników BiH i „Bośniacko-tureckim Przyjacielstwem BOSFOR” 19 lipca br. podjęło decyzję o wystawieniu kandydatury Recepa Erdogana do Pokojowej Nagrody Nobla. Jak czytamy w uzasadnieniu, które zostało zaprezentowane mediom:

„Panu Erdoganowi udało się w nocy z 15 na 16 lipca 2016 r. obronić Republikę Turecką, w jej obecnym, demokratycznym i praworządnym kształcie przed atakiem barbarzyńców. Dokonał tego przy pomocy legalnych środków prawnych, oraz przy wsparciu społeczeństwa. Opierając się na zasadach twórcy współczesnej Turcji Kemala Ataturka, zachowane jest demokratyczne, świeckie, nowoczesne i silne państwo, w którym w pełni szanuje się prawa człowieka i wolności, które gwarantują równość wszystkich obywateli Republiki Turcji”.

Ponadto, zdaniem Bośniaków „Erdogan wraz ze swoimi współpracownikami ograniczył biedę, przestępczość, odpowiedzialny jest także za wzrost potencjału przemysłowego i ekonomicznego Turcji, dzięki czemu awansowała do piętnastki najbardziej rozwiniętych krajów świata”.
Obecne państwo tureckie jest – w opinii bośniackich muzułmanów „domem pokoju” – który zapewnia schronienie milionom uchodźców. Za: dzienniknarodowy.pl

Podzielacie Państwo opinię Bośniaków?

https://www.youtube.com/watch?v=iJPTzHE1atM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czy między imigracją a terroryzmem jest związek? Dla Viktora Orbana to „jasne jak słońce”

Wołyńska lista wstydu posłów Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej!