w ,

Tolerancja jako miecz obosieczny. [WIDEO! MOCNE!]

Hasła tolerancji brzmią wzniośle dla jej krzewicieli w społeczeństwie. Problem jednak w tym, że hasła te i nadmierna pobłażliwość dla pewnych zachowań, stanowi niekiedy poważne zagrożenie dla otoczenia, szczególnie w okresie pandemii. Sytuacja o której zaraz państwo przeczytacie, wydarzyła się w Hiszpanii.

W jednej z tamtejszych miejscowości – Cangas de Onis doszło do niecodziennej sytuacji. Lokalna policja spotkała grupę spacerujących bez obowiązkowych maseczek mężczyzn. W momencie zatrzymania jeden z mężczyzn oświadczył policjantom, że identyfikuje się jako pies.

“Pies” by dodać swojemu oświadczeniu nieco powagi, zaczął nawet chodzić na czworakach. Po fakcie okazało się, iż obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Sytuacja doprawdy komiczna.

Nieco mniej zabawny stosunek do sprawy mieli policjanci. Efektem tego, obydwu mężczyznom grozi mandat w wysokości 600 euro.

Świat już dawno zszedł na psy. Gdzie jednak podziała się ta mityczna tolerancja? Oczywiście jest to wypowiedz ironiczna. Gdyż nie ma przyzwolenia na to by popełniać przestępstwa, zasłaniając się przy tym własną orientacją, poczuciem inności piciu czy czymkolwiek innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Greta Thunberg wraca do szkoły! NARESZCIE!

Szwedzki pokaz siły.