w ,

Tragedia we Francji! Ponad 6 tys. osób w stanie ciężkim na intensywnej terapii!

We Francji w ciągu ostatniej dobry odnotowano 509 zgonów z powodu koronawirusa. Łącznie w kraju zmarły 4032 osoby – poinformował w środę dyrektor generalny w resorcie zdrowia Jerome Salomon. Ale najgorsze jest to, że aż 6017 chorych przebywa na oddziałach intensywnej terapii w stanie ciężkim.

W ciągu ostatniej doby we Francji potwierdzono 4 861 nowych przypadków zakażenia koronawirusem; łącznie w kraju jest ich 56 989. „Środowy bilans obejmuje tylko zgony w szpitalach. Władze nie dysponują jeszcze całościowymi danymi z domów opieki nad osobami starszymi. W ciągu ostatniej doby we Francji potwierdzono 4 861 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Łącznie w kraju jest ich 56 989” – czytamy na stronie TVN24.

Odszedł człowiek o wielkim sercu. Na koronawirusa zmarł 34 latek. Przejmujący apel jego siostry do młodych Polaków!

 

W szpitalach przebywa obecnie 24 639 osób, w tym 6 017 w ciężkim stanie na oddziałach intensywnej terapii. To więcej, niż było łóżek na tych oddziałach we Francji przed wybuchem epidemii (5 tys.) – zauważył Salomon. Przed wybuchem epidemii francuskie szpitale dysponowały 5 tysiącami miejsc na oddziałach intensywnej opieki medycznej.

Źródło: tvn24.pl, telewizjarepublika.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Najlepszym rozwiązaniem dla Platformy byłoby nie zawieszenie, ale rozwiązanie całej partii z dużą korzyścią dla Polski i Polaków”

Ofiar wirusa w Chinach było ZNACZNIE więcej? Czy totalitarne państwo fałszowało dane?