Trzaskowski na 77 dających się zweryfikować obietnic złamał... 72! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Trzaskowski na 77 dających się zweryfikować obietnic złamał… 72!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Trzaskowski na 77 dających się zweryfikować obietnic złamał… 72! Absolutny rekord świata w robieniu sobie żartów z własnego programu. Zapraszamy na stronę trzaskowskiwatch.pl Precyzyjne cytaty, źrodła i daty. Pytanie jakie znaczenie mają jego kolejne słowa?” – pisze na Twitterze europoseł Patryk Jaki.

Chcielibyśmy przedstawić premierę znowelizowanej strony internetowej o obietnicach Rafała Trzaskowskiego. Robimy to dzisiaj dlatego, że chcemy mu złożyć gratulacje, dlatego, że na tej stronie, przeczytacie państwo, że jest wybitną osobistością, dlatego, że na 77 obietnic, które złożył, które da się policzyć, które da się zakreślić w czasie, nie dotrzymał, aż 72. To absolutny rekord świata – powiedział Jaki. – Gratulujemy mu, bo drugiego takiego polityka w Polsce nie znajdziecie, który by zrobił sobie takie żarty z własnych obietnic – podkreślił europoseł.

Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta (SP) mówiąc o niespełnionych obietnicach obecnego kandydata Koalicji na prezydenta RP, wymienił m.in. bezpłatną opiekę w żłobkach:

– Jedną z jego najważniejszych obietnic były bezpłatne żłobki od 2019 roku dla wszystkich chętnych warszawskich dzieci w placówkach publicznych, którymi zarządza miasto stołeczne Warszawa. A co istotne każdy rodzic w Warszawie miał obietnicę, że nie zapłaci ani złotówki za miejsce w prywatnym żłobku dla swojego dziecka, jeśli zabraknie miejsca w żłobku publicznym. Wiemy doskonale, że tak nie jest. Warszawski ratusz konsekwentne okłamuje warszawiaków w tej sprawie. Na 21 tys. miejsc, które są w tej chwili zarejestrowane, jako miejsca żłobkowe, około 8 tys. to miejsca (w placówkach) publicznych, 3 tys. to miejsca wykupione. Więc 9 tys. miejsc to miejsca opłacane przez rodziców”

Wśród niezrealizowanych obietnic Rafała Trzaskowskiego politycy PiS-u wskazali m.in. na kwestie dotowania termomodernizacji budynków, budowy hali widowiskowej na blisko 20 tys. osób, zapowiedzi ekologiczne o „milionie drzew dla Warszawy” czy rozwoju programu zdrowotnego i zakupów, np. aparatów słuchowych dla seniorów.

To tylko niektóre z obietnic Trzaskowskiego z 2018 r., które do dziś nie zostały wypełnione – wyliczali politycy PiS. Więcej na stronie trzaskowskiwatch.pl.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,596FaniLubię
18,046ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy