Trzaskowski nie odciął się od dzikiej reprywatyzacji Gronkiewicz-Waltz! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Trzaskowski nie odciął się od dzikiej reprywatyzacji Gronkiewicz-Waltz!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby ostatecznie za rok kandydatura Rafała Trzaskowskiego została zmieniona na kogoś zupełnie innego. To falstart – powiedziała w TVP Info Elżbieta Witek, szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło.

Elżbieta Witek oceniła w TVP Info kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta stolicy. Jak podkreśliła, Trzaskowski wchodzi w te same buty, co obecna gospodyni Warszawy. Przypomniała, że Trzaskowski był szefem kampanii wyborczej Hanny Gronkiewicz-Waltz. Nie odciął się od tego. – Od dzikiej reprywatyzacji, od grabieży kamienic, od tego strasznego traktowania ludzi – wymieniała Witek.

„Trzaskowski to falstart”

Ta propozycja to jej zdaniem falstart. – Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby ostatecznie za rok kandydatura Rafała Trzaskowskiego została zmieniona na kogoś zupełnie innego – oceniła Witek.

Stwierdziła, że nie wierzy w zjednoczoną opozycję. – Bo nie ogłasza się wspólnego kandydata, ale wspólnego zdaniem Grzegorza Schetyny – powiedziała. Jej zdaniem PO zdała sobie sprawę, że trudno będzie wygrać bój o Warszawę kandydatowi, który był blisko Hanny Gronkiewicz-Waltz.

„Spekulacje Newsweeka”

Gość programu, komentując doniesienia „Newsweeka”, który napisał, że Beata Szydło oddała się do dyspozycji Jarosława Kaczyńskiego, prosiła, by nie zajmować się spekulacjami tygodnika. – Ten temat uważam za zamknięty – stwierdziła. Podkreśliła, że w tej kwestii wypowiedziały się najważniejsze osoby. Przede wszystkim sama szefowa rządu.

Za: TVP Info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy