w ,

Trzaskowski nie odciął się od dzikiej reprywatyzacji Gronkiewicz-Waltz!

– Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby ostatecznie za rok kandydatura Rafała Trzaskowskiego została zmieniona na kogoś zupełnie innego. To falstart – powiedziała w TVP Info Elżbieta Witek, szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło.

Elżbieta Witek oceniła w TVP Info kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta stolicy. Jak podkreśliła, Trzaskowski wchodzi w te same buty, co obecna gospodyni Warszawy. Przypomniała, że Trzaskowski był szefem kampanii wyborczej Hanny Gronkiewicz-Waltz. Nie odciął się od tego. – Od dzikiej reprywatyzacji, od grabieży kamienic, od tego strasznego traktowania ludzi – wymieniała Witek.

„Trzaskowski to falstart”

Ta propozycja to jej zdaniem falstart. – Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby ostatecznie za rok kandydatura Rafała Trzaskowskiego została zmieniona na kogoś zupełnie innego – oceniła Witek.

Stwierdziła, że nie wierzy w zjednoczoną opozycję. – Bo nie ogłasza się wspólnego kandydata, ale wspólnego zdaniem Grzegorza Schetyny – powiedziała. Jej zdaniem PO zdała sobie sprawę, że trudno będzie wygrać bój o Warszawę kandydatowi, który był blisko Hanny Gronkiewicz-Waltz.

„Spekulacje Newsweeka”

Gość programu, komentując doniesienia „Newsweeka”, który napisał, że Beata Szydło oddała się do dyspozycji Jarosława Kaczyńskiego, prosiła, by nie zajmować się spekulacjami tygodnika. – Ten temat uważam za zamknięty – stwierdziła. Podkreśliła, że w tej kwestii wypowiedziały się najważniejsze osoby. Przede wszystkim sama szefowa rządu.

Za: TVP Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Jeżeli Niemcy mają wypłacić Włochom 6,6 mln euro za śmierć 128 cywili, to Polakom powinni wypłacić 309 mld euro

Ks. Adam Boniecki kompromituje siebie, Kościół, lewicowe media. Katolicki ksiądz, który pochwalił samobójstwo…