Trzaskowski nie odciął się od dzikiej reprywatyzacji Gronkiewicz-Waltz!

0
1247

– Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby ostatecznie za rok kandydatura Rafała Trzaskowskiego została zmieniona na kogoś zupełnie innego. To falstart – powiedziała w TVP Info Elżbieta Witek, szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło.

Elżbieta Witek oceniła w TVP Info kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta stolicy. Jak podkreśliła, Trzaskowski wchodzi w te same buty, co obecna gospodyni Warszawy. Przypomniała, że Trzaskowski był szefem kampanii wyborczej Hanny Gronkiewicz-Waltz. Nie odciął się od tego. – Od dzikiej reprywatyzacji, od grabieży kamienic, od tego strasznego traktowania ludzi – wymieniała Witek.

„Trzaskowski to falstart”

Ta propozycja to jej zdaniem falstart. – Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby ostatecznie za rok kandydatura Rafała Trzaskowskiego została zmieniona na kogoś zupełnie innego – oceniła Witek.

Stwierdziła, że nie wierzy w zjednoczoną opozycję. – Bo nie ogłasza się wspólnego kandydata, ale wspólnego zdaniem Grzegorza Schetyny – powiedziała. Jej zdaniem PO zdała sobie sprawę, że trudno będzie wygrać bój o Warszawę kandydatowi, który był blisko Hanny Gronkiewicz-Waltz.

„Spekulacje Newsweeka”

Gość programu, komentując doniesienia „Newsweeka”, który napisał, że Beata Szydło oddała się do dyspozycji Jarosława Kaczyńskiego, prosiła, by nie zajmować się spekulacjami tygodnika. – Ten temat uważam za zamknięty – stwierdziła. Podkreśliła, że w tej kwestii wypowiedziały się najważniejsze osoby. Przede wszystkim sama szefowa rządu.

Za: TVP Info

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here