Trzech imigrantów gwałciło dziewczynę z Węgier na niemieckim dworcu! Całość nagrywali jej telefonem. - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Trzech imigrantów gwałciło dziewczynę z Węgier na niemieckim dworcu! Całość nagrywali jej telefonem.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Laura, to 28-letnia Węgierka, która pracowała w Niemczech. Została zaatakowana podczas festynu miejskiego w mieście Mühlhausen w Turyngii. Isaak N., miał podejść do ofiary, gdy ta opuszczała teren festynu. Złapał ją za rękę mówiąc: Będziemy teraz uprawiać seks. Tak się rozpoczęła gehenna, która zniszczyła życie młodej Europejki. 

Została wielokrotnie zgwałcona na dworcu w Mühlhausen przez trzech Etiopczyków starających się o azyl w Niemczech. Dziewczyna nie tylko została zgwałcona, była również bestialsko bita i poniżana. Imigranci mieli gwałcić ją na zmianę, zmuszać do seksu analnego i oralnego. Gwałcili ją grupowo i indywidualnie, część zdarzenia zarejestrowali na wideo.

Podczas przesłuchania w sądzie jeden z oskarżonych przyznał się jedynie do odbycia z ofiarą stosunku, do którego doszło za obopólna zgodą. Dwójka pozostałych zaprzeczała udziałowi w gwałcie jednak na podstawie badań stwierdzono zgodność DNA z próbkami pobranymi podczas obdukcji. Laura podczas posiedzenia sądu wielokrotnie wybuchała płaczem kiedy musiała opisywać szczegóły związane ze zbrodnią: “Każdy z nich zgwałcił mnie 3 razy” – wspomniała roztrzęsiona kobieta.

 

Uważam, że taka sprawa powinna zakończyć się jednym rozstrzygnięciem: ucięcie narzędzia gwałtu i odesłanie (wpław) do Afryki.

https://www.youtube.com/watch?v=7pOxJHl-JUM&t=17s

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy