TVN24 broni pedofilii w islamie? Nowe prawo uderzy w muzułmanów. A MOŻE BY TAK: Nowe prawo ochroni dzieci?

4
31762

– To prawo będzie wymierzone przede wszystkim w przybywających do Niemiec muzułmanów, wygląda jednak na to, że ministerstwo sprawiedliwości podjęło ostateczną decyzję. – pisze portal tvn24.pl. Chodzi o prawo zakazujące związków poligamicznych i zwiększające ochronę prawną nieletnich w kwestii zawierania małżeństw.

Tytuł artykułu brzmi dość brutalnie: “Nowe prawo uderzy w muzułmanów. Koniec z małżeństwami nieletnich”. Wygląda tak, jakby jego autor bronił pedofilii, która ma miejsce w islamie. Przecież tu chodzi o ochronę dzieci, tych najbardziej niewinnych, bezbronnych osób!

Minister sprawiedliwości zaznaczył, że w końcu powstaną przepisy prawa mówiące o zakazie wymuszania małżeństw oraz zmuszania do nich osób nieletnich. Dotyczy to przede wszystkim dziewczynek i nastolatek.

ZOBACZ: Niemcy bezradni: Wielka fala pedofilskich małżeństw z dziewczynkami wśród imigrantów!

– W 2015 r. tylko w Bawarii władze regionalne w ośrodkach dla migrantów zarejestrowały 550 przypadków panien młodych mających mniej niż 18 lat i 161 mających mniej niż 16 lat. – informuje tvn24.pl

– W Niemczech poligamia jest zabroniona i dotyczy to również mężczyzn mających wiele żon, którzy przybyli w ostatnich dwóch latach do kraju jako uchodźcy lub imigranci. W praktyce jednak urzędnicy  – czasami bojący się posądzenia o nietolerancję – przymykają oko na takie kwestie. – czytamy

No tak, jeśli “nowe prawo uderzy w muzułmanów” to może go nie uchwalać w imię tolerancji? Tylko powiedzcie to tym biednym dzieciom, które są wykorzystywane przez dorosłych, przy akceptacji świata.

TVNIslamPedofilia

Artykuł w całości za: fronda.pl

Komentarze:

komentarzy

4 COMMENTS

  1. Jakoś wyraz twarzy tej muzułmanki trzymającej szyld nie przekonuje mnie że popiera to co tam pisze. Chyba “nie chce ale musi”. U nas już jeden też taki był co tak mówił !!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here