TVN24 broni pedofilii w islamie? Nowe prawo uderzy w muzułmanów. A MOŻE BY TAK: Nowe prawo ochroni dzieci? - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

TVN24 broni pedofilii w islamie? Nowe prawo uderzy w muzułmanów. A MOŻE BY TAK: Nowe prawo ochroni dzieci?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– To prawo będzie wymierzone przede wszystkim w przybywających do Niemiec muzułmanów, wygląda jednak na to, że ministerstwo sprawiedliwości podjęło ostateczną decyzję. – pisze portal tvn24.pl. Chodzi o prawo zakazujące związków poligamicznych i zwiększające ochronę prawną nieletnich w kwestii zawierania małżeństw.

Tytuł artykułu brzmi dość brutalnie: “Nowe prawo uderzy w muzułmanów. Koniec z małżeństwami nieletnich”. Wygląda tak, jakby jego autor bronił pedofilii, która ma miejsce w islamie. Przecież tu chodzi o ochronę dzieci, tych najbardziej niewinnych, bezbronnych osób!

Minister sprawiedliwości zaznaczył, że w końcu powstaną przepisy prawa mówiące o zakazie wymuszania małżeństw oraz zmuszania do nich osób nieletnich. Dotyczy to przede wszystkim dziewczynek i nastolatek.

ZOBACZ: Niemcy bezradni: Wielka fala pedofilskich małżeństw z dziewczynkami wśród imigrantów!

– W 2015 r. tylko w Bawarii władze regionalne w ośrodkach dla migrantów zarejestrowały 550 przypadków panien młodych mających mniej niż 18 lat i 161 mających mniej niż 16 lat. – informuje tvn24.pl

– W Niemczech poligamia jest zabroniona i dotyczy to również mężczyzn mających wiele żon, którzy przybyli w ostatnich dwóch latach do kraju jako uchodźcy lub imigranci. W praktyce jednak urzędnicy  – czasami bojący się posądzenia o nietolerancję – przymykają oko na takie kwestie. – czytamy

No tak, jeśli “nowe prawo uderzy w muzułmanów” to może go nie uchwalać w imię tolerancji? Tylko powiedzcie to tym biednym dzieciom, które są wykorzystywane przez dorosłych, przy akceptacji świata.

TVNIslamPedofilia

Artykuł w całości za: fronda.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy