TVP: pomagać trzeba cały rok a nie tylko od święta! "Wyborcza" oburzona, że ktoś śmie pomagać poza WOŚP? - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

TVP: pomagać trzeba cały rok a nie tylko od święta! “Wyborcza” oburzona, że ktoś śmie pomagać poza WOŚP?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Telewizja Polska promuje akcję „Polska pomaga”, w ramach której nagłaśnia charytatywną działalność Polaków. Mowa o regularnym wspieraniu ubogich i potrzebujących. Równocześnie TVP zrezygnowała z partnerowania corocznej imprezie Jerzego Owsiaka – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Budujemy coś w rodzaju Narodowej Wielkiej Orkiestry Codziennej Całorocznej Pomocy, a po nich bezpośrednio komentarz reportera: Polska pomaga, nie tylko od święta – powiedział szef TVP, Jacek Kurski, przy okazji specjalnego koncertu, który podsumowywał akcję „Polska pomaga”. Bo choć TVP słusznie nagłaśniało w jej ramach takie akcje, jak pomoc udręczonym wojną mieszkańcom Syrii czy ubogim Kresowianom, to trudno ukryć, że jest to również akcja, która koresponduje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

„Polska pomaga” promuje bowiem działania charytatywne Polaków prowadzone przez cały rok. Nie dotyczy jednorazowej zbiórki, jak to ma miejsce w przypadku WOŚP. TVP nagłaśnia m.in. akcje Caritasu czy Polskiej Akcji Humanitarnej.

Na słowa Kurskiego dotyczące akcji „Polska pomaga” zwrócił bardzo szybko uwagę portal Gazeta.pl. W opinii portalu „Gazety Wyborczej” Kurski ma w ten sposób uderzać w WOŚP.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Grzegorz Braun MASAKRUJE WOŚP! „To wielki projekt propagandowy”

Za: pch24.pl, źródło: dziennik.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,784FaniLubię
18,042ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy