Za: tvp.info, wikipedia
w ,

TVP: pomagać trzeba cały rok a nie tylko od święta! „Wyborcza” oburzona, że ktoś śmie pomagać poza WOŚP?

Telewizja Polska promuje akcję „Polska pomaga”, w ramach której nagłaśnia charytatywną działalność Polaków. Mowa o regularnym wspieraniu ubogich i potrzebujących. Równocześnie TVP zrezygnowała z partnerowania corocznej imprezie Jerzego Owsiaka – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Budujemy coś w rodzaju Narodowej Wielkiej Orkiestry Codziennej Całorocznej Pomocy, a po nich bezpośrednio komentarz reportera: Polska pomaga, nie tylko od święta – powiedział szef TVP, Jacek Kurski, przy okazji specjalnego koncertu, który podsumowywał akcję „Polska pomaga”. Bo choć TVP słusznie nagłaśniało w jej ramach takie akcje, jak pomoc udręczonym wojną mieszkańcom Syrii czy ubogim Kresowianom, to trudno ukryć, że jest to również akcja, która koresponduje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

„Polska pomaga” promuje bowiem działania charytatywne Polaków prowadzone przez cały rok. Nie dotyczy jednorazowej zbiórki, jak to ma miejsce w przypadku WOŚP. TVP nagłaśnia m.in. akcje Caritasu czy Polskiej Akcji Humanitarnej.

Na słowa Kurskiego dotyczące akcji „Polska pomaga” zwrócił bardzo szybko uwagę portal Gazeta.pl. W opinii portalu „Gazety Wyborczej” Kurski ma w ten sposób uderzać w WOŚP.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Grzegorz Braun MASAKRUJE WOŚP! „To wielki projekt propagandowy”

Za: pch24.pl, źródło: dziennik.pl

https://www.youtube.com/watch?v=–t0WFlO-LE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Mieszkańcy Namibii pozywają Niemcy za pierwsze ludobójstwo XX wieku!

,,Jihad! Jihad!” – sylwestrowy koszmar w Malmö