w , ,

Unijne groźby: kto nie przyjmie imigrantów, ten poniesie KONSEKWENCJE!

O pociągnięciu do odpowiedzialności krajów nie wypełniających swoich zobowiązań dotyczących przyjmowania tzw. uchodźców mówił w Warszawie Dimitris Awromopulos, unijny komisarz ds. migracji. Jeszcze rząd PO-PSL zadeklarował, że do Polski można relokować 7 tys. osób, jednak za rządów PiSu te deklaracje nie są realizowane.

Zgodnie z postanowieniami z jesieni roku 2015 Polska miała w ciągu dwóch lat przyjąć owe 7 tys. uchodźców. Niedługo termin minie, a nasz kraj nie wywiązał się ze zobowiązań. Zdaniem biurokratów z Komisji Europejskiej niezrealizowane deklaracje nie wygasną automatycznie we wrześniu. Co jednak grozi nam za nie przyjmowanie imigrantów?

https://www.youtube.com/watch?v=9tNv0ewhxeY

Pytany o to Dimitris Awromopulos odpowiadał wymijająco. Zadeklarował jedynie, że Komisja Europejska ma narzędzia i możliwości, aby… przekonać kraje sceptyczne wobec przyjmowania imigrantów. Mówił jednocześnie, że ugoszczenie uchodźców jest moralnym i politycznym obowiązkiem krajów unijnych.

CO W TYM CZASIE ROBI ORBAN? Orban na granicy z Serbią buduje właśnie drugie, masywne ogrodzenie! Węgry przygotowują się na kolejny napływ muzułmańskich uchodźców!

Zdaniem KE od podjęcia decyzji o relokacji 160 tys. imigrantów we wrześniu roku 2015 żadnego uchodźcy nie przyjęła Polska, Węgry i Austria. Bardzo niewielkie grupy przyjęli Czesi, Bułgarzy, Chorwaci i Słowacy. Jednak tak naprawdę niemal każdy kraj UE ma sobie pod tym względem wiele do zarzucenia. Jedynie Malta i Finlandia wywiązały się ze zobowiązań.

Za: pch24.pl, źródło: rmf24.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Myślę że każdy Polak zrzuci sie na tą ich karę z Unii Europejskiej i niech sobie biorą sami tych uchodźców… ja już spać po nocach nie moge po dziennej dawce wiadomości ze świata związanymi z nimi.

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Mazurek niszczy Nitrasa! Pyta o wycięcie 231 tys. drzew w Warszawie przez władze PO. „Sadziliście drzewa, które wycięła Hanna Gronkiewicz-Waltz”

Dziewczyna szukająca „Vojtka” na YouTube to reklama polskiej firmy odzieżowej.