Unijne groźby: kto nie przyjmie imigrantów, ten poniesie KONSEKWENCJE! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Unijne groźby: kto nie przyjmie imigrantów, ten poniesie KONSEKWENCJE!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

O pociągnięciu do odpowiedzialności krajów nie wypełniających swoich zobowiązań dotyczących przyjmowania tzw. uchodźców mówił w Warszawie Dimitris Awromopulos, unijny komisarz ds. migracji. Jeszcze rząd PO-PSL zadeklarował, że do Polski można relokować 7 tys. osób, jednak za rządów PiSu te deklaracje nie są realizowane.

Zgodnie z postanowieniami z jesieni roku 2015 Polska miała w ciągu dwóch lat przyjąć owe 7 tys. uchodźców. Niedługo termin minie, a nasz kraj nie wywiązał się ze zobowiązań. Zdaniem biurokratów z Komisji Europejskiej niezrealizowane deklaracje nie wygasną automatycznie we wrześniu. Co jednak grozi nam za nie przyjmowanie imigrantów?

Pytany o to Dimitris Awromopulos odpowiadał wymijająco. Zadeklarował jedynie, że Komisja Europejska ma narzędzia i możliwości, aby… przekonać kraje sceptyczne wobec przyjmowania imigrantów. Mówił jednocześnie, że ugoszczenie uchodźców jest moralnym i politycznym obowiązkiem krajów unijnych.

CO W TYM CZASIE ROBI ORBAN? Orban na granicy z Serbią buduje właśnie drugie, masywne ogrodzenie! Węgry przygotowują się na kolejny napływ muzułmańskich uchodźców!

Zdaniem KE od podjęcia decyzji o relokacji 160 tys. imigrantów we wrześniu roku 2015 żadnego uchodźcy nie przyjęła Polska, Węgry i Austria. Bardzo niewielkie grupy przyjęli Czesi, Bułgarzy, Chorwaci i Słowacy. Jednak tak naprawdę niemal każdy kraj UE ma sobie pod tym względem wiele do zarzucenia. Jedynie Malta i Finlandia wywiązały się ze zobowiązań.

Za: pch24.pl, źródło: rmf24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy