Upały, a nie imigranci! Polit-poprawny psychoanalityk wyjaśnia plagę gwałtów w Szwecji! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Upały, a nie imigranci! Polit-poprawny psychoanalityk wyjaśnia plagę gwałtów w Szwecji!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Lewackie ogłupienie sięga zenitu! Szwedzki psychoterapeuta profesor Börje Svensson stwierdził, że zatrważająca liczba gwałtów, jaka ma miejsce w jego ojczyźnie, nie jest wynikiem fali imigrantów z krajów islamskich. To wszystko przez upały! Szaleńcze koncepcje „naukowca” zripostował Tobias Andersson, lider młodzieżówki nacjonalistycznej partii Szwedzcy Demokraci.

Cytująca Anderssona na łamach portalu wpolityce.pl Dorota Łosiewicz przypomina skalę zjawiska gwałtów w skandynawskim kraju. Do przestępstw seksualnych dokonywanych na kobietach przez imigrantów dochodzi nawet w biały dzień i w dużych skupiskach ludzi, jak na przykład na festiwalach.

Lider młodzieżówki Szwedzkich Demokratów uważa, że jego ojczysta stała się stolicą gwałtu świata zachodniego z powodu nieodpowiedzialnej polityki migracyjnej.

Nie zgadza się z nim prof. Börje Svensson. Zdaniem psychoterapeuty za falę gwałtów odpowiada… piękna pogoda i fala upałów.

– Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku lato będzie chłodniejsze, a przestępstwa seksualne pozostaną tylko wspomnieniem, podobnie, jak tegoroczne, gorące lato. Jeśli jednak lato będzie zimne, a gwałty wciąż będą się zdarzały, nasi eksperci znajdą inną wymówkę, zamiast spojrzeć prawdzie w oczy. Może winne będą muchy, a może podniesiony poziom oceanu. Witajcie w psychiatryku o imieniu Szwecja! – wyśmiał polit-poprawnego naukowca młody polityk narodowy.

Za: pch24.pl, źródło: wpolityce.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,183FaniLubię
17,881ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy