Upały, a nie imigranci! Polit-poprawny psychoanalityk wyjaśnia plagę gwałtów w Szwecji!

1
31026

Lewackie ogłupienie sięga zenitu! Szwedzki psychoterapeuta profesor Börje Svensson stwierdził, że zatrważająca liczba gwałtów, jaka ma miejsce w jego ojczyźnie, nie jest wynikiem fali imigrantów z krajów islamskich. To wszystko przez upały! Szaleńcze koncepcje „naukowca” zripostował Tobias Andersson, lider młodzieżówki nacjonalistycznej partii Szwedzcy Demokraci.

Cytująca Anderssona na łamach portalu wpolityce.pl Dorota Łosiewicz przypomina skalę zjawiska gwałtów w skandynawskim kraju. Do przestępstw seksualnych dokonywanych na kobietach przez imigrantów dochodzi nawet w biały dzień i w dużych skupiskach ludzi, jak na przykład na festiwalach.

Lider młodzieżówki Szwedzkich Demokratów uważa, że jego ojczysta stała się stolicą gwałtu świata zachodniego z powodu nieodpowiedzialnej polityki migracyjnej.

Nie zgadza się z nim prof. Börje Svensson. Zdaniem psychoterapeuty za falę gwałtów odpowiada… piękna pogoda i fala upałów.

– Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku lato będzie chłodniejsze, a przestępstwa seksualne pozostaną tylko wspomnieniem, podobnie, jak tegoroczne, gorące lato. Jeśli jednak lato będzie zimne, a gwałty wciąż będą się zdarzały, nasi eksperci znajdą inną wymówkę, zamiast spojrzeć prawdzie w oczy. Może winne będą muchy, a może podniesiony poziom oceanu. Witajcie w psychiatryku o imieniu Szwecja! – wyśmiał polit-poprawnego naukowca młody polityk narodowy.

Za: pch24.pl, źródło: wpolityce.pl

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here