URZĘDNIK WIE LEPIEJ || UKto nie zaszczepi dzieci temu państwo odbierze prawa rodzicielskie! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

URZĘDNIK WIE LEPIEJ || UKto nie zaszczepi dzieci temu państwo odbierze prawa rodzicielskie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W środę w sądzie rejonowym w Inowrocławiu rozpocznie się proces w sprawie rodziców, którzy nie chcieli „zaszczepić swojego dziecka”. Grozi im odebranie praw rodzicielskich. W związku z tym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach (OSWS) „STOP NOP” zapowiedziało protest przed budynkiem sądu. Uczestnicy wyrażą w ten sposób swój sprzeciw przeciwko przymusowi szczepień dzieci.

– U ich poprzedniego dziecka nastąpiły niepożądane odczyny poszczepienne polegające na tym, że dziecko straciło przytomność, miało drgawki, bezdech. Takie ataki powtarzały się kilkukrotnie i zdarzyły się po wymuszonej przez lekarkę szczepionce, która – jak obiecywała – będzie bezpieczna – powiedziała w rozmowie z TV TRWAM Justyna Socha (OSWS) komentując sprawę oskarżonych rodziców. Dodała, że tego typu przypadku jest w Polsce znaczenie więcej.

Zdaniem Małgorzaty Dźwikowskiej (OSWS) tego typu sytuacje to „granica absurdu”. – Znaleźliśmy się w momencie, w którym Rzecznik Praw Dziecka uważa, że podanie szczepionki jest ważniejsze od tego, by dziecko pozostało w kochającej rodzinie – zaznaczyła.

Odebranie bądź ograniczenie praw rodzicielskich to tylko dwa z „możliwych rozwiązań”. Jak podaje portal radiomaryja.pl „wielu rodziców, odmawiając podania dziecku szczepień naraża się także na kary finansowe”.

– Dzisiaj mamy 6 tys. grzywny: 3 tys. moja żona (500 zł za każde dziecko) i ja również mam trzy tys., czyli „500 minus” – powiedział Marcin Iżyk, ojciec sześciorga dzieci sprzeciwiający się przymusowym szczepieniom.

Problemy skórne, alergie, problemy ze strony układu nerwowego, np. paraliż, drgawki i zapalenie mózgu – to tylko niektóre powikłania, jakie rodzice obserwują u części dzieci po szczepieniach. Nie można więc się dziwić, że w trosce o ich zdrowie wielu odmawia przeciwstawia się obowiązkowym szczepieniom.

Za: pch24.pl, źródło: radiomaryja.pl, TV TRWAM

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy