w , ,

USA: 5-letnia dziewczynka zgwałcona przez trójkę muzułmanów. Prokurator umorzył śledztwo z powodu „politycznej poprawności”.

Trudno uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się w cywilizowanym świecie, w Stanach Zjednoczonych. Latem ubiegłego roku, 5-letnia dziewczynka bawiąc się w pobliżu domu została zaatakowana i zgwałcona (w tym oralnie i analnie) przez trzech młodych, muzułmańskich imigrantów w Twin Falls, Idaho. Po gwałcie, zwyrodnialcy oddali na dziecko mocz. Całość nagrali telefonem komórkowym. Najmłodszy, siedmiolatek pochodzi z irackiej rodziny, natomiast dwóch pozostałych, dziesięciolatek i czternastolatek – z Erytrei. Do Stanów Zjednoczonych przybyli wraz ze swoimi rodzinami jako „uchodźcy”.

Normalną koleją rzeczy, po złapaniu takich przestępców powinno być ich surowe osądzenie i wieloletnie więzienie z piętnem „pedofila”. Pomimo młodego wieku. Tak się jednak nie stało a od roku, zamiast sprawiedliwości, rodzina ofiary jest oskarżana przez organy ściągania oto co stało się z ich dzieckiem. Powód? Polityczna poprawność względem muzułmańskich imigrantów.

gwaltynadzieciachislam

Pamiętaj aby nie dać się zgwałcić; szczególnie jeśli jesteś dzieckiem a twoi oprawcy wywodzą się z politycznie chronionej klasy społecznej.

Jak informuje znany blog PamelaGeller.com, matka dziewczynki pomimo poniesienia wielkich kosztów związanych z leczeniem córki, od stanu Idaho otrzymała jedynie 4,500 dolarów zwrotu kosztów. Dlaczego w ogóle wspominam o pieniądzach w tej sytuacji? Rodzice dziewczynki od chwili gwałtu musieli zmienić miejsce zamieszkania i przenieśli się do tymczasowego hotelu. Powód? Byli obiektem ciągłych ataków ze strony muzułmańskich sąsiadów, którzy nachodzili ich nawet w nocy, demolując przy tym ich własność. Rodzina musiała również ponieść koszt opieki nad dzieckiem konieczny podczas wyjazdów na rozprawy sądowe oraz bardzo wysokie koszty związane z wynajęciem adwokata. Życie tej amerykańskiej rodziny zostało zniszczone, nie dość, że islamscy imigranci brutalnie zgwałcili im dziecko, to jeszcze zostali wygnali z własnego domu.

To jest skandaliczne. A będzie jeszcze gorzej. 10-cio i 14-sto latkowie zostali zatrzymani przez policję w ośrodku dla nieletnich ale później zostali z niego zwolnieni. 7-mio latek przez długi czas nie był nawet pozbawiony kontaktu ze swoją ofiarą, mieszkając na jednym osiedlu, bardzo często widywał rodzinę zgwałconej dziewczynki.

Starsza kobieta (znana mieszkańcom Twin Falls jako „Grandma Jo”), która była świadkiem gwałtu, żyje w nieustającym strachu spowodowanym terrorem ze strony irackiej rodziny młodocianego gwałciciela. Nachodzą jej dom, pukają do okien, wyzywają.

Muzułmanie mogą bezkarnie gwałcić. Jeśli się temu sprzeciwiasz jesteś rasistą!

Prokurator Grant Loebs podaje, że oskarżenie o gwałt było nieprawdziwe i wymyślone. Jego wypowiedzi dla mediów miały przedstawić rodzinę ofiary jako rasistów nastawionych „anty-muzułmańsko”. U.S. Attorney’s for Idaho (można porównać do prokuratora okręgowego w Polsce) stwierdził nawet, że należy ścigać wszystkich, którzy składają „fałszywe” oskarżenia w tej sprawie. Powiązana z HAMAS-em organizacja Council on American-Islamic Relations poinformowała, że cała sprawa ma napędzać antymuzułmańskie nastroje w Stanach Zjednoczonych.

Innymi słowy: sprawcy nie zostali ukarani ponieważ polityczna poprawność nie pozwala sądzić muzułmańskich gwałcicieli. 

Tymczasem ofiara gwałtu, niegdyś szczęśliwe i normalnie rozwijające się dziecko, dzisiaj boi się wychodzić z domu, ze strachu przesiaduje godzinami w szafie. Niegdyś rozmowne dziecko stało się odludkiem. W wakacje nosiła dwie koszulki i dwie pary spodni „na wszelki wypadek”. Ciągle pyta o tych „niegrzecznych chłopców” i prosi swoją mamę aby nie mówiła więcej o nich tacie, bo to powoduje, że „robi się smutny”.

Gdyby zgwałcono moje dziecko, to nie „robiłbym się smutny”; muzułmanin, katolik, żyd, hinduista – nie ważne. Zabiłbym. I taka kara powinna spotkać każdego gwałciciela.

Dzisiaj rodzina zgwałconej dziewczynki nie wraca do swojego domu, ze strachu. Boją się o swoje życie. Kiedy czytałem na blogu PamelaGeller.com o tym wydarzeniu, przed oczami miałem film z Clintem Eastwoodem „Gran Torino”, o upadku Ameryki, o dzielnicach, które zapewniają się imigrantami i stają się wylęgarnią przestępczości.

Wczoraj umieściłem na blogu artykuł z pch24.pl informujący, że w Szwecji od 2015 roku imigranci dokonali już blisko pół miliona napadów na kobiety! Nie musimy zatem daleko szukać podobnych sytuacji. Islamscy imigranci molestują, terroryzują, gwałcą Niemców czy Szwedów, tuż przy naszych granicach. Jeśli nie zatrzymamy imigracji i nie zaczniemy deportacji to islamska kultura gwałtu zniszczy zachodni świat.

Za: http://pamelageller.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Bitwa Kurdów z Turkami w Paryżu! Francuzi wściekli, bo ich kraj staje się coraz bardziej zdestabilizowany [WIDEO]

Zbieramy dla Babci od bułek! Niech te Święta będą dla Niej wyjątkowe :-)